Söylenti: PlayStation Showcase 2023 Etkinliği Birkaç Hafta İçinde Yapılacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 08, 2023 Yorum Yok

 
Gazeteci Jeff Grubb ve haber kaynağı Görüntü Games Chronicle’ın kaynaklarına nazaran, Sony Interactive Entertainment önümüzdeki birkaç hafta içinde bir PlayStation Showcase aktifliğine mesken sahipliği yapacak.
 
Grubb’un yayınladığı bir Tweet’e nazaran, bir sonraki PlayStation Showcase aktifliğinin Summer Game Fest’ten Evvel gerçekleşebileceğini belirtti.
 

 

 
Video Games Chronicle’a nazaran ise “Sony Interactive Entertainment’ın planları hakkında bilgi sahibi olan kişilere” atıfta bulunarak, bir sonraki PlayStation Showcase aktifliğinin Mayıs ayının sonunda yahut Haziran başında yapılacağını duyurdu. Ayrıca Video Games Chronicle sahibi ve editörü, PlayStation Showcase etkinliğinde Konami’den yeni içeriklerin gösterileceğini Tweetledi.
 

 
Son PlayStation Showcase aktifliği 2021’de düzenlendi. diğer oyunların yanı Dizi Marvel’s Wolverine, Marvel’s Spider-Man 2, Uncharted: Legacy of Thieves Collection ve Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake’in duyuruları yapıldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir