Nexon, Rol Yapma Oyunu Arad Chronicle: Kazan için Yeni Fragman Yayınladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 08, 2022 Yorum Yok

 
Japonya ve Güney Kore merkezli görüntü oyunu şirketi Nexon yeni bir rol yapma oyununu bizlere sunmayı hedefliyor. Birinci olarak Project Beyaz olarak duyurulan Arad Chronicle: Kazan, rol yapma aksiyon macera olarak karşımıza çıkacak. Yeni oyun Nexon’ın sahip olduğu Neople stüdyosu tarafından geliştiriliyor.
 
Arad Chronicle: Kazan için yeni yayınlanan fragman oyunun atmosferini gösteriyor
 
 
 
Oyun için yayınlanan yeni fragman oyunun atmosferini, birkaç Hasım çeşidini, Ira dizaynlarını, arka planda yer alan, görsel efektleri ve daha fazlasını sunuyor. Oyunun bu yeni fragmanı 17-20 Kasım tarihleri ortasında Kore’de Busan Stant ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan G-Star 2022 aktifliği öncesinde bizlere sunuldu.
 
Dungeon Fighter Online cihanını genişleten Arad Chronicle: Kazan, anne oyunun olaylarından yaklaşık 800 Yıl öncesinde geçecek. Başbüyücü Ozma’nın öyküsünü deneyimleyeceğiniz bu oyunda işveren savaşları, Aka maceralar ve daha fazlası yer alacak.
 
Oyun hangi platformlara gelecek? 
 
Arad Chronicle: Kazan konsollar için geliştiriliyor. Hangi konsollarda yayınlanacağı ve çıkış tarihi şimdi açıklanmadı. Yeni ayrıntıların ilerleyen süreçte yayınlanması bekleniyor. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir