Netflix, Gears of War Filmi ve Animasyon Dizisi Projelerini Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 08, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak 2006 yılında piyasaya sürülen üçüncü Şahıs nişancı oyunu Gears of War, ak perdeye uyarlanıyor. Hepimizin bildiği Kaliforniya’da bulunan Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı Netflix, yeni bir iştirake imza atıyor.
 
Netflix, serinin geliştiricisi The Coalition ile paydaşlık kurarak Gears of War öyküsünü canlı aksiyon sinemasına uyarlamayı hedefliyor. Bu sinema haricinde yetişkinlere yönelik bir animasyon serisinin de hayranlara sunulması planlanıyor.
 
Meşhur Gears of War oyunu artık sinema oluyor
 
 
 
Gears of War kozmosunu genişletmeyi hedefleyen bu yeni iki proje birinci etapta hayranlar tarafından Olumlu karşılandı. Birinci olarak Xbox 360 için 7 Kasım 2006’da yani 16 Yıl Evvel piyasaya sürülen Gears of War, hem sinema hem de animasyon dizisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 
 
Netflix, Gears of War projeleri haricinde Cyberpunk 2077 anime dizisi ve League of Legends dizisi Arcane üzere farklı projeleri hayranlara sunuyor. Bunun dışında BioShock, Horizon Zero Dawn ve Assassin’s Creed serisi de iç olmak üzere bir sıra Öbür uyarlamalar üzerinde de çalışıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir