Evil West’in Çevrimiçi Co-Op Modunu Gösteren Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 08, 2022 Yorum Yok

 
Bir müddettir geliştirilen batı temalı nişancı aksiyon macera oyunu Evil West için yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Flying Wild Hog tarafından oyunculara sunulacak olan Evil West için yeni yayınlanan fragman oyunun çevrimiçi co-op modunu tanıtıyor.
 
Evil West’i Biricik başımıza yahut co-op olarak oynayabileceğiz
 
 
 
Vahşi Batı’yı kurtarmak için atılacağımız Aka macerayı husus Meydan Evil West’te bir vampir avcısının rolüne bürünecek ve üçüncü Şahıs aksiyon tecrübesi yaşayacağız. Oyunu Biricik başımıza yahut bir arkadaşınızla Bir arada co-op olarak oynayabileceğiz.
 
Evil West online co-op fragmanı 
 
Evil West için yayınlanan yeni fragman, Yabanî Batı’yı kurtarmak için çevrimiçi co-op modunda arkadaşımızla birlikte neler yapabileceğimizi gösteriyor. Oyunda iki oyuncu bir ortaya gelebilecek ve oyunun belli kısmında arkadaşınızı Davet edebiliyorsunuz. Co-op modunda ayrıyeten arkadaşınızla birlikte bütün vazifeleri yapabiliyorsunuz.
 
Evil West için yayınlanan fragmanda arka planda üretimci konuşurken oyunun ortamları, efektleri, düşmanlar, karakterimiz ve daha fazlası gösteriliyor. 
 
Evil West, 22 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Şu anda ön sipariş verebilirsiniz. Oyunun Steam fiyatı ise 550,00 TL.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1065310/Evil_West/
 
İşte fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir