KartRider: Drift’in Mobil Sürümleri Onaylandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 08, 2022 Yorum Yok

 
Nexon tarafından geliştirilen ve 12 Ocak 2023 tarihinde yayınlanacak olan oynaması fiyatsız Fazla oyunculu yarış oyunu KartRider: Drift’in taşınabilir sürümleri onaylandı. KartRider: Drift artık Steam üzerinden PC, App Store üzerinden iOS ve Play Store üzerinden Android için çıkış yapacak. Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri ise daha sonraki bir tarihte yayınlanacak.
 
KartRider: Drift dönem öncesi sürüm ile geliyor 
 
 
 
Yarış oyunu KartRider: Drift resmi çıkışını yapmadan Evvel Erken Erişime misal halde Dönem Öncesi bir sürüm halinde çıkış yapacak. Bu dönem öncesi tecrübesinde Çeşitli mükafatlar, mağaza içerikleri, Yarış Biletleri ve daha fazlasını sunan etkinlikler yer alacak. Dönem Öncesi’ndeki bütün ilerlemeler resmi çıkış tarihinde anne oyuna aktarılabilecek.
 
KartRider: Drift bizlere neler sunacak? 
 
300 milyondan Çok oyuncuya sahip Ünlü Fazla oyunculu yarış serisinin en yeni oyunu KartRider: Drift oynaması fiyatsız bir halde karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde çapraz platform takviyesi bulunacak. Bunun yanı Dizi hem yarıştığınız araçların hem de karakterlerin özelleştirmesini yapabileceksiniz.
 
Oyunda gerçek Nakit ile daha kuvvetli olma sisteminin yer almayacağı belirtiliyor. Bunun yanı Dizi çevrimiçi oynayış tecrübesinin sıfırdan geliştirildiği ve tertipli olarak yeni içeriklerin ekleneceği bildiriliyor. ek olarak her dönem Aka içerik güncellemelerinin oyunculara sunulacağı aktarılıyor.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1184140/KartRider_Drift/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir