Nintendo, Mobil Oyun Şirketi DeNA ile Ortak Bir Girişime imza Atıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 08, 2022 Yorum Yok

 
Japonya merkezli oyun ve elektronik şirketi olan Nintendo, mobil oyun şirketi DeNA ile bir ortak teşebbüse imza attı. Bu doğrultuda ortak bir şirketin kurulduğunu duyurdu. Bu ortaklık 3 Nisan 2023 için planlanıyor.
 
DeNA stüdyosu Muhteşem Mario Run, Fire Emblem Heroes, Animal Crossing: Pocket Camp ve Mario Kart Tour iç olmak üzere iOS ve Android aygıtlarda bulunan birden Çok Nintendo oyunu için hizmet altyapısını ve Nintendo Hesap entegrasyonunu geliştiriyor.
 
Nintendo, yeni atılımlar yapmaya ve ortak teşebbüslerde bulunmaya devam ediyor
 
 
 
Nintendo, dijitalleşme tarafını daha da güçlendirmek emeliyle ortak teşebbüslerde bulunuyor. Bu kapsamda üketicilerle olan bağını daha da güçlendirmek için yeni paydaşlıklar kuruyor. Nintendo öte yandan sunduğu tecrübesi daha üst düzeylere çıkarmak için tüketicilerle olan münasebetini öncelik haline getirmeye çalıştığını bildiriyor. 
 
Nintendo bu çabaların bir modülü olarak 2015 yılında DeNA ile Amel ve kapital iştirakine girdi. O vakitten beri Nintendo, DeN  ile beraber Account (hesap) merkezli yeni bir çekirdek sistemi geliştirmek ve işletmek için Amel birliği yaptı.
 
Yedi yıldan Çok bir müddettir biriken bu uzmanlık artık daha da büyüyor ve gelişiyor. Bu doğrultuda apansız Çok hizmeti Bir arada geliştirmek için Nintendo ve DeNA iştiraklerini ilerletiyor ve bir ortak teşebbüs şirketi kuruyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir