Netflix, Yeni ve Büyük Çaplı Bir PC Oyunu Geliştiriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Kaliforniya’da bulunan Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı ve üretim şirketi Netflix, oyun kesimine yatırım yapmaya devam ediyor. Mobile Gamer’ın bildirdiğine nazaran Netflix, eski Overwatch müdürü Chacko Sonny liderliğindeki LA stüdyosu için “yepyeni bir AAA PC oyunu” için işe alım yapıyor.
 
Netflix Aka çaplı bir PC oyunu için kolları sıvıyor
 
 
 
Netflix, Aka çaplı PC oyunu için şu anda etkin olarak işe alım yapıyor. Yayınlanan Amel ilanında şu tabirler yer alıyor: “Yeni bir AAA PC oyununda projenin tarafını ve yaratıcı vizyonunu oluşturmamıza Yardımcı olacak nihayet derece yetenekli bir oyun direktörü arıyoruz. Oyun direktörü olarak, Netflix’in dahili olarak geliştirdiği birinci projenin başkanı pozisyonunda olacaksınız.”
 
İş ilanında ek olarak şunlar da bulunuyor: “Başvuracak olan adayın FPS yahut üçüncü Şahıs nişancı oyun konusunda tecrübeye sahip olması tercih edilir. Bunun yanı Dizi canlı servis oyunlarında da kapsamlı bir tecrübenin bulunması istenmekte.” 
 
Verilen Amel ilanına nazaran geliştirilecek olan oyun nişancı ve canlı servis oyunu olarak karşımıza çıkacak. Bunun dışında birinci yahut üçüncü Şahıs kamera nazar açısına sahip olacağını biliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir