Devam Oyunu ArcheAge 2 Unreal Engine 5 ile Geliştiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Kakao Games ve XLGAMES, merakla beklenen MMO devam oyunu ArcheAge 2’ye birinci bakışı paylaştı. Devam oyununun Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacağı ve etkileyici görseller ile hayranların karşısına çıkacağı belirtiliyor.
 
Açık dünya aksiyon MMORPG ArcheAge  2, konsollar ve PC için çıkış yapacak. Hangi konsollara geleceği ve çıkış tarihi açıklanmadı
 
Devam oyunu Fazla sayıda geliştirmeyi ve içeriği bizlere sunacak
 
 
 
İlk oyuna nazaran Fazla sayıda özelleştirmenin ve içeriğin yer alacağı ArcheAge  2’de biz oyuncular olarak bizlere sunulan dünyayı yine keşfe çıkacağız. Aksiyonun ve yeni maceraların yer aldığı bu üretim yeni jenerasyon teknolojileri de içerisinde barındıracak. Oyunun dünyası Fazla daha güzel bir halde tasarlanacak ve oyunculara görsel manada da tatmin edici bir tecrübe sunacak.
 
Devam oyununda oyuncular karada, havada yahut denizde düşmanlarla savaşabilecek. Ayrıyeten oyun içerisinde Özgün oyuna gönderme yapan birçok içerik bulunacak.
 
Öte yandan ArcheAge 2’nin sürükleyici, geniş ve heyecan verici yeni bir kıssayı sunacağı belirtiliyor.
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir