Konami, eFootball’un Yeni İtalyan Espor Turnuvasını Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamayla yeni espor turnuvası “Coppa eFootball Italia”yı duyurdu. Turnuva, eFootball™ partner kulüplerinin, bu kulüplerinin genç oyuncularının, profesyonel espor oyuncularının ve en kıymetlisi, taraftarlarından oluşan, İtalya merkezli yeni bir aktiflik.
 
‘Coppa eFootball Italia’ Nedir?
 
“Coppa eFootball Italia”, KONAMI ve futbol simülasyon oyun arenası için yeni bir espor teşebbüsü. Turnuvada kulüplerin her birini, üç oyuncudan oluşan ekipler temsil edecek. Bu kadrolar, seçilen bir Altyapı espor ekibi oyuncusu, şu anda var takımının bir kesimi olan profesyonel bir e-spor oyuncusu ve çevrimiçi eleme turnuvasını kazanan amatör bir oyuncudan oluşuyor.
 
Seçkin ve tabandan gelen espor oyuncularını bir ortaya getiren bu eşsiz yaklaşım, var futbol simülasyonu espor ekosisteminde görülen hiçbir şeye benzemiyor.
 
Turnuvaya 7 eFootball™ partner kulübü katılıyor
 
 
 
KONAMI, İtalya merkezli yedi eFootball™ partner kulübünün tamamının “Coppa eFootball Italia”ya katılacağını duyurmaktan Aka Sevinç duyduklarını belirtiyor. Bu kulüpler ortasında AC Milan, AC Monza, AS Roma, Atalanta BC, FC Internazionale Milano, SS Lazio ve SSC Napoli yer almakta.
  
Yarışma nasıl ilerleyecek
 
Yedi kulüp de ‘Coppa eFootball Italia’da çaba etmeden evvel, kadrolarında yer alacak üç temsilcisini seçecek.
 
İlk olarak, her kulüp bir temsilci belirlemek için Gençlik kadrosu oyuncuları ortasında bir espor turnuvası düzenleyecek. Bu turnuvalara KONAMI eFootball Activations takımının Daimi gelişen espor ve görüntü oyunlarını Temel Meydan semineri eşlik edecek.
 
Daha sonra kulüpler halihazırda espor gruplarında yer Meydan profesyonel oyuncuları ortasında bir turnuva düzenleyecek.
 
Son olarak, eFootball™, İtalya’daki bütün oyuncular için ‘KONAMICI’ isimli bir çevrimiçi oyun içi turnuva düzenleyecek; bu, eFootball™2023 kapsamında ve yalnızca İtalya’ya Özel bir Faaliyet olacak. Oyuncular, toplamda iki hafta sürecek turnuvaya çevrimiçi katılmak için kaydolabilecekler.
 
Daha Evvel hiç eFootball™ oynamamış, tecrübesiz oyuncular da turnuvaya katılabiliyor. Her kulüp taraftarı çevrimiçi olarak aktifliğe kaydolup temsil etmek istediği kulübü seçebilecek. Bundan sonra da diğer oyunseverlere karşı en az 30 maç oynayacak ve turnuvadaki en yüksek puanları elde etmeye çalışacak.
 

Çevrimiçi turnuvanın en üst sıralarında yer Meydan oyuncular, Yine çevrimiçi olarak oynanan, temsil etmek istedikleri kulübe Özel bir taraftar eleme kümesine ilerleyecek. Her kulübün kazanan taraftar temsilcisi, ‘Coppa eFootball Italia’da kendi kulüplerini temsil edecek olan Gençlik grubu ve Espor oyuncularının yanında üç Benlik ekibin kesimi olmaya hak kazanacak.

KONAMICI’nin en düzgün oyuncuları, sırf memleketler arası bir espor turnuvasında kulüplerini temsil etmekle kalmayacak, birebir vakitte hem KONAMI’den hem de temsil ettikleri kulüpten bir sıra Ödül kazanma fırsatı elde edecek.
 
KONAMICI, sırf Playstation®4 ve Playstation®5 platformları üzerinden gerçekleşecek ve oynaması fiyatsız olacak.
 
Turnuva Takvimi
 
 
 
“Coppa eFootball Italia”, pek Fazla farklı ögesi hayata geçirecek yeni bir espor turnuva biçimi. Kulüp temsilcisi takımlarının belirlenmesi ve turnuvanın kendisi Aralık 2022 ile Nisan 2023 ortasında evreler halinde gerçekleştirilecek.
 
KONAMICI eleme kademesi şubat ayında başlayacak ve katılan yedi kulübün tamamının, Mart 2023’ün sonunda gerçekleşecek son maçlarla taraftar temsilcisini kazanmasına İmkan tanıyacak.
 
Kulüplerin hepsi üç Benlik gruplarını belirledikten sonra, kendi kümelerindeki pozisyonlarını belirlemek için birbirleriyle oynadıkları bir çevrimdışı Küme Basamağı olacak. Bu, evre “Coppa eFootball Italia” stüdyosundan yayınlanacak. Turnuvanın bu ayağı Nisan ayının sonlarında yapılacak Aka Final hafta sonundaki eleme kademesi için yapılan çekilişi etkileyecek.
 
Son olarak, Küme sıralamaları belirlendiğinde kulüpler, Çeyrek Finaller için kura çektikten sonra iki Yarı Final, bir Üçüncülük play-off’u (Yarı Finallerini kaybeden iki kulüp arasında) ve bir Aka Final ile direkt elemeli bir turnuvada karşı karşıya gelecek.
 
Büyük Final hafta sonuysa 28 Nisan- 1 Mayıs 2023 tarihlerinde Napoli COMICON’da düzenlenen çevrimdışı, canlı bir aktiflikte gerçekleşecek.
 
Kazanan kulüp, Aka Mükafatın yanı Dizi gençlik eğitim merkezlerine kurulacak Özel bir eFootball™ multimedya ve oyun merkezine sahip olacak.
 
Turnuva boyunca, resmi eFootball™ Youtube kanalı üzerinden “Coppa eFootball Italia” stüdyosunda kaydedilmiş “eFootball™TV” isimli bir seri yayınlanacak.
 
Seride, ‘Coppa eFootball Italia’dan tahliller ve öne çıkanlar, oyuncularla röportajlar, partner kulüp oyuncularının ve efsane futbolcularının görüşlerinin yanı Dizi eFootball™’un nasıl çalıştığına ve ‘Coppa eFootball Italia’nın nasıl hayata geçirildiğine dair kısımlar yer alacak.
 
Turnuva resmi web sitesi: http://www.coppaefootball.it/
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir