Hungry Shark Serisi 1 Milyar İndirmeye Ulaştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft, Hungry Shark serisinin taşınabilir platformlarda dünya çapında bir milyar indirmeye ulaştığını ve Ubisoft’un en Fazla indirilen taşınabilir oyunu olduğunu duyurdu.
 
İngiltere stüdyosunun 2009’daki başlangıcından itibaren Ubisoft Future Games of London tarafından geliştirilen oyun, dünya okyanuslarında beslenme çılgınlığı içindeki köpek balıklarını husus alıyor. Birinci Hungry Shark, 2010’da yalnızca yedi Benlik bir grupla taşınabilir platformlarda yayınlandı.
 
Oyuncu tabanını Değerli ölçüde artıran fiyatsız bir modele geçişle, artık onuncu yılına giren Hungry Shark Evolution, sadece 630.000’den Çok Kez indirildi. Ubisoft, stüdyoyu 2013’te satın aldı ve bunu 2016’da nihayet derece başarılı Hungry Shark World takip etti. 
 
Ubisoft Future Games of London genel Müdürü Ian Harper mevzu ile ilgili şunları söyledi: “Bu inanılmaz dönüm noktasına ulaşmaktan nitekim gurur duyuyoruz ve 2023’ün başlarında kimi heyecan verici duyuruları dört gözle beklerken ilgili takımlara sıkı çalışmaları için teşekkür etmek istiyorum.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir