Netflix, Dragon Age: Absolution Animasyon Dizisinin Yayın Tarihini Açıkladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı Netflix, Electronic Arts ve BioWare’in oyunculara sunduğu rol yapma oyun serisi Dragon Age’den ilham Meydan yeni bir animasyon dizisini geçtiğimiz süreçte duyurdu. Artık ise Dragon Age: Absolution isimli yeni animasyon dizisi 9 Aralık’ta tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacağını açıkladı. Daha Evvel yalnızca Aralık ayında vizyona gireceği bildirilmişti.
 
Tüm kısımlar tıpkı gün Netflix’te olacak
 
 
 
Netflix, bu yeni animasyon dizisinin altı kısım olacağını açıkladı. Bunun yanı Dizi altı kısmın tamamının birebir tarihte yayınlanacağını belirtti. Yani izleyiciler ve hayranlar dizinin bütün kısımlarını 9 Aralık’ta Biricik bir oturuşta izleyebilecek. 
 
Dragon Age: Absolution, Dragon Age evrenindeki bir imparatorluk olan Tevinter’de geçiyor ve BioWare ile Amel birliği içinde geliştiriliyor. Dizide Elfler, büyücüler, şövalyeler, Qunari, Kızıl Tapınakçılar, iblisler ve öbür sürprizler iç olmak üzere Dragon Age evreninden birçok Ira yer alıyor. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir