Honor of Kings: World için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Tencent Games ve geliştirici TiMi Studio Group, birinci olarak Ekim 2021’de duyurulan tanınan taşınabilir oyun Honor of Kings’e dayanan ve yakında çıkacak olan Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Honor of Kings: World için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Oynanış fragmanında oyunun atmosferi, ortamı, karakterleri, Aralık sahneler, karakterlerin sergilediği yetenekler, atlama animasyonları ve daha fazlası yer alıyor.
 
Honor of Kings, Kasım 2015’te Çin’de iOS ve Android için piyasaya sürülen rekabetçi bir Cenk oyunu olarak karşımıza çıkıyor. TiMi Studio Group’un belirttiğine nazaran Honor of Kings, dünyada günlük ortalama 100 milyon faal kullanıcıya ulaşan birinci oyun oldu. 
 
Mobil oyun Honor of Kings’e dayanan yeni bir rol yapma oyunu
 
 
 
Honor of Kings’in cihanına dayanan Honor of Kings: World, The Three-Body sorun ve daha ziyadesiyle tanınan ilim kurgu müellifi Liu Cixin’den esintiler taşıyacak. Oyunda bizlere geniş bir Aleni dünya sunulacak ve bu dünyada gezip dolaşırken bir yandan da kendi yeteneklerimiz üzerinde ustalaşmaya çalışacağız. Hem hem atmosferiyle hem de aksiyon sistemiyle ön plana çıkmaya hazırlanıyor.
 
Oyun içerisinde farklı farklı keşfedebileceğimiz ortamlar ve yerler yer alacak. Bunun yanı Dizi dikkat çeken karakterlerin ve daha fazlası oyunculara sunulacak.
 
Honor of Kings: World ne Vakit çıkış yapacak? 
 
Honor of Kings: World apansız Çok platform için geliştiriliyor. Hangi platformlara geleceği ve oyunun çıkış tarihi şimdi açıklanmadı. 
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir