Açık Dünya Aksiyon Oyunu Project: The Perceiver Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
Çinli geliştirici Papergames ve bünyesinde takım 17ZHE Studio, PlayStation 5 ve PlayStation 4 iç olmak üzere birden Çok platform için Aleni dünya aksiyon oyunu Project: The Perceiver’ı duyurdu. Oyunun bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Project: The Perceiver için resmi fragman görüntüsü da yayınlandı. Bu fragmanda oyundan Ara sahneler, aksiyon sekansları, Ira denetimleri, karakterin kullandığı kılıç ve animasyonları, oyun içi yapılar, atmosfer ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
Çinli geliştiricilerden yeni bir rol yapma oyunu
 
 
 
Project: The Perceiver, Papergames’in bünyesinde bulunan 17ZHE Studio tarafından geliştirilen ve apansızın Çok platforma çıkış yapacak olan Çin temelli Aleni dünya aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyun, bir fantezi dünyasında çatışan inançları bahis alacak ve kaosun Yargıç olduğu bir dünyayı bizlere sunacak.
 
Oyunda bir Varietas Ustası olarak Türlü karakterlerle tanışacağız ve süratli bir aksiyona giriş yapacağız. Oyun içerisinde çatılardan çatılara atlayacak, düşmanlara karşı kendimizi kılıcımızla savunacak ve bitirici darbeyi indirebileceğiz. Aksiyon ve Cenk odaklı bu üretimde arka planda bir de hikaye yer alacak. Bu hikaye Uzaklık sahneler ile desteklenecek ve bizlere aktarılacak.
 
Project: The Perceiver resmi fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir