Mortal Kombat 1’in DLC karakterleri Amazon tarafından yanlışlıkla sızdırıldı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 20, 2023 Yorum Yok

 
Amazon İtalya web sitesine nazaran geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulan aksiyon dövüş oyunu Mortal Kombat 1’in yeni DLC karakterleri ortaya çıktı. Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici NetherRealm Studios tarafından şimdi resmi olarak duyurulmayan indirilebilir içerik “Kombat Pack 1″in böylelikle tam listesi aşikâr oldu. 
 
Amazon İtalya listeleri tam Ira listesini ortaya çıkardı
 
 
 
Mortal Kombat 1’in geçtiğimiz günlerde duyurulmasıyla hayranlar epeyce heyecanlandı ve yeni bilgilerin gelmesini dört gözle beklemeye başladı. Bu süreçte oyunun şimdi duyurulmayan Kombat Pack 1 isimli paket içeriği ortaya çıktı. Amazon İtalya web sitesine nazaran paket içeriği şu biçimde:
 
6 oynanabilir karakter
 
– Quan Chi
– Omni Man
– Ermac
– Peacemaker
– Takeda
– Homelander
 
5 Kameo karakteri
 
– Tremor
– Johnny Cage
– Khameleon
– Mavado
– Ferra
 
– Jean-Claude Van Damme Ira görünümü 
 
Ortaya çıkan bu içeriğin tam olarak hakikat olup olmadığı şu Lahza için muhakkak değil lakin paket içeriği resmi Amazon İtalya tarafından listelendiğinden Dolayı hakikat olarak kabul edilebilir. Yine de resmi açıklamayı beklemekte fayda var.
 
Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
     Looks like amazon.it accidentally leaked Kombat Pack 1 rosters for MK1
by      u/Iron_Witch__ in      GamingLeaksAndRumours     

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir