oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Dead by Daylight evreninde geçen birden fazla proje geliştiriliyor: Film uyarlaması da geliyor

Dead by Daylight evreninde geçen birden fazla proje geliştiriliyor: Film uyarlaması da geliyor

admin admin -
9 0

 
Behavior Interactive, Dead by Daylight cihanında geçecek birdenbire Çok projenin Supermassive Games ve kendi Yan kuruluşu Midwinter Entertainment tarafından geliştirilmekte olduğunu duyurdu. Bu projeler Dead by Daylight kozmosunu anne oyunun ötesine taşıyarak oyunculara bu dünyayı deneyimlemeleri için daha Çok yol sunacak.
 
Dead by Daylight dünyası genişleyecek
 
 
 
Supermassive Games tarafından oyunculara sunulan çevrimiçi odaklı hayatta kalma dehşet oyunu Dead by Daylight kainatı için yeni projeler geliyor. Bu kapsamda ekip aynı kainatta geçecek yeni, Biricik oyunculu ve hikaye odaklı bir oyun geliştiriyor. Bu Biricik oyunculu ve hikaye odaklı oyun için daha Çok bilgi bu Yıl içerisinde biz oyunculara sunulacak.
 
Diğer bir proje ise Midwinter Entertainment tarafından gelmeye hazırlanıyor. Dört oyuncuya kadar oyuncu dayanağına sahip olacak bu proje farkı içeriklerle birlikte Fazla oyunculu PvE bir yapıyı bizlere aktarmayı hedefliyor. 
 
Bu iki oyun dışında Dead by Daylight’ın uzun metrajlı bir sinema uyarlaması şu anda Atomic Monster ve Blumhouse ile işbirliği içinde üretim basamağında. Sinemanın direktörü ve senaristi için alım süreci devam ediyor. 
 
Yayınlanan video
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir