oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. God of War Ragnarok sanat yönetmeni 10 yılın ardından ekipten ayrıldı

God of War Ragnarok sanat yönetmeni 10 yılın ardından ekipten ayrıldı

admin admin -
9 0

 
Santa Monica Studio’da sanat direktörü olarak çalışan Rafael Grassetti, 10 yıllık bir çalışmanın akabinde stüdyodan ayrıldığını açıkladı. Grassetti, Santa Monica Studio’ya Kasım 2013’te baş Ira sanatkarı olarak katıldı. Daha sonra 2018’de God of War’da baş sanatçı, God of War Ragnarok’ta ise sanat direktörü olarak vazife yaptı. Tarihler Kasım 2022’yi gösterdiğinde ise Santa Monica Studio’da sanat direktörü koltuğuna geçti.
 
Twitter gönderisi aracılığıyla ayrıldığını açıkladı
 
 
 
Grassetti, Santa Monica takımından ayrıldığını bir Twitter gönderisi aracılığıyla hayranlara açıkladı. Twitter gönderisinde şu sözler yer alıyor: “Bugün, bu inanılmaz seyahatin bir modülü olduğum ve on yılı aşkın bir müddet geçirdiğim Sony’deki nihayet günüm. Acısıyla tatlısıyla günler geçirdim ancak şeyden Evvel sahip olduğum bu sayısız fırsat için gruba minnettarlığımı iletiyorum.
 
Sony benim ikinci konutum üzereydi ve burada God of War ile bu kadar yakından ilgilendiğim için nihayet derece memnunum. Burada harika beşerlerle kurduğum derin bağlar sonsuza kadar sürecek. “
 
Rafael Grassetti, ayrılışıyla birlikte istikbal hafta ileriye dönük olarak neler yapacağı konusunda bilgilendirme yapacak.
 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir