oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Dead by Daylight için yeni kısım güncellemesi geliyor: Nicolas Cage ve daha fazlası

Dead by Daylight için yeni kısım güncellemesi geliyor: Nicolas Cage ve daha fazlası

admin admin -
9 0

 
Behavior Interactive, Dead by Daylight’ın bir sonraki kısım güncellemesini duyurdu. End Transmission isimli bu kısımda yeni koleksiyonlar da iç olmak üzere bir sıra yeni içerik oyuna iç olacak. Yaratıcı direktör bu kısımla birlikte oynanabilir Ira olarak oyuncu Nicolas Cage’in ekleneceğini de açıkladı.
 
Ekip geniş güncelleme planlarını açıkladı
 
 
 
Dead by Daylight grubu, 8. yıla Özel var oyun mekaniğinde yeni yükseltmeler yapacak ve bu kapsamda oyun içi iyileştirmeleri de oyuna iç edilecek. Bunun yanı Dizi tonlarca heyecan verici içerik de oyunculara sunulacak. 
 
Yıl boyunca oyunculara dört yeni kısım sunulacak. Survivor moduna Özel olarak iki ek kısım daha oyuna iç edilecek. İlk güncelleme End Transmission ile birlikte oynanabilir karakter Nicolas Cage istikbal ve akabinde iki lisanslı Katil oyuna katılacak. Ocak ayında ise Survivor’a Özel nihayet kısım güncellemesi eklenecek.
 
Bunun dışında gizemli ve ürkütücü bir gezegende geçen ve yeni bir harita olan Toba Landing bölgesi oyuna iç olacak. Burada farklı tehlikeler karşımıza çıkacak. ek olarak heyecan verici yeni kozmetik eserler de oyunculara sunulacak. Bu kapsamda Iron Maiden ve Slipknot koleksiyonlarına oyuncular erişebilecek.
 
End Transmission kısmı 13 Haziran 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store ve Windows Store üzerinden) için yayınlanacak. 
 
End Transmission kısım tanıtım fragmanı 
 
 
 
Nicolas Cage fragmanı 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir