Epic Games’te Mega indirimler başladı: İşte öne çıkan oyunlar

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 20, 2023 Yorum Yok

 
Yakın vakitte Steam platformuna eklenen Far Cry 6 şu anda tıpkı Steam’de olduğu üzere indirimli bir fiyattan karşımıza çıkıyor. Epic Games’in yaptığı üzere oyun şu anda 174 Türk lirasından satışta. Mega indirimler kapsamında bu oyunu satın alabilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Tıpkı vakitte oyun Steam platformunda da yer alıyor. Oyunu isterseniz oradan da satın alabilirsiniz. Bu büsbütün size kalmış durumda.  Yani oyun her iki platformda da tıpkı fiyata sahip.
 
Far Cry 6 bildiğiniz üzere Ubisoft tarafından bizlere sunulan ve Far Cry serisinin öne çıkan oyunlarından biri. Oyun içerisinde diktatör bir Kötü Ira yer alıyor ve Kötü karakteri alt etmek için Türlü çabalara girişebiliyor ve bu gidişata bir dur demek için yola koyuluyoruz. Aleni dünya içerisinde istediğimiz biçimde silahlarımızı geliştirdiğimiz ve özelleştirdiğimiz oyunda hem birinci Şahıs hem de üçüncü Şahıs kamera nazar açısı yer alıyor. Kendi karakterimizi birtakım durumlarda üçüncü Şahıs kamera nazar açısıyla görebiliyor lakin oyun birinci Şahıs nişancı tecrübesini bizlere aktarıyor. Oyun içerisinde çeşit özelleştirmeler yer alıyor ve Aleni dünya içerisinde sağı solu keşfedebiliyoruz. Bunun yanı Dizi karargah bölgelerini işgal edebiliyor ve daha fazlasını bu oyun içerisinde gerçekleştirebiliyoruz.
 
Far Cry 6: 174 TL
 
– Assassin’s Creed Valhalla
 
 
 
Assassin’s Creed serisinin nihayet oyunu olarak karşımıza çıkan bu imal şu anda Epic Games mağazasında yüzde 75 indirimle birlikte 174 Türk lirasından satışta bulunuyor. Viking temasını süreç ve bizleri karlı ve soğuk diyarlara yanlışsız götüren bu üretim içerisinde klasik Aleni dünyada Türlü vazifeler yapabiliyor, suikast birliğini kurabiliyor ve bu Viking teması ile birlikte oyunu deneyimlemeye başlıyoruz. Oyun içerisinde kendimize ilişkin Türlü yerleşim yerleri kurabiliyor, Hasım bölgelerine hakikat akınlar gerçekleştirebiliyor, kendi bölgemizi ve egemenliğini genişletebiliyor ve daha fazlasını Assassin’s Creed Valhalla ile yapabiliyoruz.
 
Oyunda Denetim ettiğiniz Ira ile birlikte Çeşitli maharetlere sahip olabiliyoruz. Oyunda yer Meydan teknoloji ağacı ile birlikte kendi hünerlerinizi geliştirebiliyor, yeni hünerlerin kilidini açabiliyor ve farklı silahlarla düşmanların üzerine yürüyebiliyoruz. Oyun içerisinde Yeniden daha evvelki oyunlarda olduğu üzere farklı farklı güçlere sahip silahlar bulunuyor. Bu silahlardan istediğinizi elinize alabiliyor ve düşmanlara karşı gelebiliyorsunuz. Kılıçlardan kalkanlara ve oradan da baltalara kadar birçok silah çeşidi oyunda yer alıyor ve bunların seçimi de büsbütün bize ilişkin oluyor.
 
Assassin’s Creed Valhalla: 174,75
 
– Dying Light: Enhanced Edition
 
 
Techland Tarafından geliştirilen Aleni dünya zombi temalı hayatta kalma oyunu Dying Light, Epic Games indirimlerinde öne çıkan oyunlar ortasında yer alıyor. Şu anda yüzde 70 indirimle birlikte 17 Türk lirasından satışta olan bu imali kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Oyun içerisinde Aleni bir dünyaya atılıyor, burada  hayatta kalan kümelerle birlikte tanışabiliyor, onlardan Türlü vazifeler alabiliyor, iyiyi ve kötüyü burada ayırt etmemiz gerekiyor. Oyun içerisinde misyonları tamamlayarak Çeşitli mükafatların ve kaynakların sahibi olabiliyor ve bu kaynaklarla birlikte yeni silahlar üretebiliyor ve yeni silahları bir ortaya getirerek farklı silah çeşitlerine sahip olabiliyoruz.
Dying Light:oyununda Aka bir zombi salgını oluyor ve bu zombi salgını sonrasında da birçok Küme kendi ortalarında bölünmeye uğruyor. Her kümenin kendine ilişkin Çeşitli gayeleri bulunuyor ve bu Gaye doğrultusunda devinim ediyorlar ve biz de bu kümeler ortasında git gel yaparak Türlü vazifeler elde edebiliyoruz. Doğal ki bizim de emelimiz burada zombi salgının ortadan kaldırmak. Bunu yapmak için de belirli başlı misyonları yerine getirebiliyor, ister anne öyküden istersek de Yan vazifelerden oyunu tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde olağan zombilerden işveren zombilere kadar Fazla farklı zombi çeşitleri bulunuyor. Her zombinin kendine ilişkin özelliği süratli ve yapısı bulunuyor.
 
Diğer taraftan oyunda gece ve gündüz döngüsü bulunuyor. Gündüz zombiler daha sakinken gece olduğu Vakit daha agresif duruma geliyor ve daha süratli devinim ederek daha ürkütücü bir tecrübesi sunuyor.
Dying Light: Enhanced Edition 17.70
– Cyberpunk 2077
 
 
CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen ve yayınlanan istikbal temalı Aleni dünya mişancı aksiyon rol yapma oyunu şu anda Epic Games indirimleri kapsamında yüzde 50’lik bir indirime sahip. Oyun 124,50 TL‘den satışta ve bu indirim kapsamında almanızı tavsiye ettiğim oyunlardan biri. Her ne kadar oyun problemli çıkış yapması ile birlikte Olumsuz tenkitler alsa da şu anda birçok güncelleme ile birlikte oyun daha oturaklı ve meselesiz bir biçimde karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde Aleni dünyaya atılabiliyor, istediğimiz biçimde sağı solu keşfedebiliyor ve Ünlü yüzlerin oyun içerisinde olduğunu görebiliyoruz. Oyunda birinci Şahıs bir kamera nazar açısıyla birlikte ilerlemeye koyuluyor, Çeşitli vazifeler yapabiliyor ve kimi seçim anları da bizleri bekliyor.
Oyuna başlamadan Evvel farklı farklı kümelerden bir Ira seçebiliyor ve onun kıssasını deneyimleyebiliyoruz. Bizlere sunulan kente hükmedebileceğimiz üretim içerisinde farklı farklı içerikler de bulunuyor. Fiyatsız olarak sunulan bu ek içeriklerle birlikte oyunun kapsamı daha da genişliyor ve hikaye daha da şekillenebiliyor. Oyun içerisinde farklı farklı seçim alanları bulunuyor ve seçimlerimiz oyundaki öykünün gidişatına taraf verebiliyor. Kendi seçimlerimizle birlikte oluşturacağımız bu dünyada her bir oyuncu farklı bir tecrübe elde edebiliyor ve bu seçimler kapsamında da kendi stilinizi oyuna yansıtabiliyorsunuz.
 
 
Oyunda seçtiğimiz karakterle birlikte ilerleyebiliyor ve Çeşitli özelleştirmeler ve değişimlerle birlikte karakterimizi de farklı bir yapıya büründürebiliyoruz. var karakterimizin oynanış stilini özelleştirebiliyor, yeni geliştirmelerle birlikte de daha da kuvvetli bir hale getirebiliyoruz. Oyunda deneyimleyecek epeyce Çok içerik bulunuyor ve uzun saatler boyunca oyunun başında kalmamız kalabiliyoruz. Münasebetiyle oynayabileceğiniz ve uzun soluklu bir tecrübe sizleri bekliyor.
 
Cyberpunk 2077: 124,50 
 
– Saints Row
 
 
Deep Silver takımı tarafından biz oyunculara sunulan Aleni dünya aksiyon macera oyunu şu anda yüzde 55’lik bir indirimle birlikte 130,05 Türk lirasından satışta. Serinin daha evvelki oyunlarında olduğu üzere Temel Bina bu oyunla birlikte korunmuş durumda ve bu Temel yapının üzerine farklı farklı içerikler ve mekanikler de eklenmiş.
 
Oyun içerisinde kendimize ilişkin bir çete kurabiliyor, bu çete ile birlikte bulunduğumuz bölgenin sokaklarına hükmedebiliyor ve bu bölgenin aslında sahibi pozisyonuna gelebiliyoruz. Çete savaşlarına giriş yaptığımız ve bir yandan da eğlenceli içeriklerin bizlere aktarıldığı bu imal içerisinde istediğimiz üzere silahlarımızı elimize alıyor ve sağı solu kaosa sürükleyebiliyoruz.
 
 
Açık dünya içerisinde sağı solu keşfettiğimiz ve çevreyi araştırdığımız oyunda Türlü hikaye vazifeleri de bulunuyor. Bu hikaye vazifeleri kapsamında kenti kaosa sürükleyebiliyor ve kendi kurduğumuz çete ile birlikte yükselişe geçebiliyoruz. Çatışmanın ve aksiyonun Noksan olmadığı bu üretim içerisinde daha Fazla eğlenceli içerikler bizleri bekliyor. Bu eğlenceli içeriklerle birlikte de uzun vakitler boyunca oyun içerisinde yer alabiliyor  ve kendi çetemizi korumakla birlikte bu bölgeye sahip olmaya çalışıyoruz.
Saints Row çıkışı ile birlikte Fazla sevilen bir üretim olmadı lakin Yeniden de serinin hayranları tarafından oynanan ve hatırı sayılır oyunlar ortasında yer Meydan bir imal olarak karşımıza çıkıyor. Oyun şu anda Epic Games aktifliği kapsamında yüzde 55 indirimli bir formda bulunuyor ve Şayet serinin hayranıysanız ve biraz Aleni dünya içerisinde eğlenmek istiyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz.
 
Saints Row: 130,05 
– Crime Boss: Rockay City
 
 
İster Biricik başımıza istersek de arkadaşlarla birlikte oynayabileceğimiz bu birinci Şahıs nişancı aksiyon oyunu içerisinde Daimi olarak karşımıza çıkan düşmanları öldürebilecek ve tehlikeleri ortadan kaldırabileceğiz. Her ne kadar Fazla Çok bir indirim yapılmasa da şu anda oyunun Epic Games indirimleri kapsamında fiyatı 263,20 Türk Lirası. Oyun şu anda yüzde 20’lik bir indirimle karşımıza çıkıyor ve birçok oyuncu tarafından oynanan bu üretim genel manada seviliyor.
Oyun içerisinde yapılacak farklı farklı işler yer alıyor ve burada kendimize ilişkin bir takım kurabiliyor, takımı marifetlere nazaran ayırabiliyor ve istediğimiz formda düşmanları ortadan kaldırabiliyoruz. Hem bölgeyi ele geçirme konusunda bu takımla birlikte ilerlemeye koyuluyor hem de karşımıza çıkan düşmanları da ortadan kaldırarak buranın sahibi biziz imajı veriyoruz.
 
 
 
Oyunda bir mafya hükümdarı bulunuyor ve mafya kral olmak için biz de bu oyunda yerimizi ayırtmak istiyoruz. Taht hengamesine dönüşen bu imal içerisinde elimize Çeşitli silahları alabiliyor ve Türlü özelleştirmelerle birlikte de oyunda farklı farklı misyonlara adım atabiliyoruz. Oyunda yaptığımız her misyon kendi içerisinde farklılık gösteriyor ve oyunun kolaydan zora yanlışsız bir zorluk düzeyi bulunuyor. Münasebetiyle oyun içerisinde yaptığımız vazifeler gittikçe daha da zorlaşıyor ve çatışmaların dozu artıyor.
Oyun içerisinde daha Fazla doksanlar stili bir Bina benimsenmiş durumda ve Ünlü tipler de bu imal içerisinde mevcut.
 
Crime Boss: Rockay City: 263,20 
 
– FIFA 23
 
 
Fifa serisinin nihayet oyunu olan futbol oyunu şu anda Epic Games indirimleri kapsamında 209,99 Türk lirasından satışta. Oyun ayrıyeten şu anda Game Pass ve EA play abonelik hizmetlerinde de yer alıyor. İsterseniz abonelik hizmetleriyle birlikte oyunu deneyimleyebilir isterseniz de oyunun büsbütün kalıcı ve sizin olmasını sağlamak açısından bu fiyatla birlikte Epic Games üzerinden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Elbette bu abonelik hizmetleri düşük bir fiyatla birlikte birçok oyunu bizlere sunuyor lakin oynadığımız oyunlar bizim olmuyor. Hasebiyle oyunu satın almak isteyen oyuncular bu indirimden faydalanabilir.
Bildiğiniz üzere FIFA 23, FIFA serisinin nihayet oyunu olacak yani bundan sonra FIFA 24 olarak karşımıza çıkmayacak ve oyunun ismi EA Sports FC 24 olarak değişime uğrayacak. Bu kapsamda artık yeni oyunlar gelmeye devam edecek ve futbol serisi hayatını sürdürecek.
 
 
 
FIFA 23 içerisinde hem erkek hem de bayan futbol içeriği bulunuyor. Dilediğiniz biçimde bu liglere geçiş yapabiliyor ve istediğiniz oyuncuyla birlikte oynayabiliyorsunuz. Oyunda hem kendinize geliştirebileceğiniz anne ligler hem de kupa kaldıracağınız Özel şampiyona içerikleri bulunuyor.
Yeni jenerasyon özelliklerle birlikte karşımıza çıkan FIFA 23’te çapraz oyun takviyesi, Dünya Kupası, erkek ve bayan futbolu ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
FIFA 23: 209,99 
– Detroit: Become Human
 
 
Quantic Dream Grubu tarafından biz oyunculara sunulan hikaye ve seçim tabanlı Detroit: Become Human ilim kurgu temasını bünyesinde barındırıyor ve bizlere sürükleyici bir öyküyü aktarıyor. Oyun şu anda Epic Games aktifliği kapsamında yüzde 50’lik bir indirime sahip ve 71 Türk lirasından satışta. hikaye severler bu oyunu kesinlikle oynaması gerekiyor ve bu oyunla birlikte istikbal temasa bizlere aktarılıyor.
Oyun içerisinde yapacağımız seçimler epey Ehemmiyet arz ediyor ve her yaptığımız seçimle birlikte gidişat büsbütün değişebiliyor. Dallanıp budaklanan hikaye kapsamında her bir seçimle birlikte farklı sona yanlışsız ulaşabiliyoruz ve oyunda aniden Çok nihayet bulunuyor. Quantic Dream grubu esasen bildiğiniz üzere bu stil oyunlar üzerinde ehil bir grup. Hasebiyle bu oyunda hayli üst seviye bir hikaye anlatımı ve aksiyon anları  bizlere aktarılıyor.
 
 
Oyun içerisinde teknolojinin nihayet noktada olduğu ve Androidlerin kullanımda bulunduğu bir dünyada yer alıyor ve Android robotları bu kapsamda yanımıza alabiliyor ve onları hizmetçi olarak kullanabiliyoruz. Yapay zekaya sahip bu robotlar Daimi olarak yeni bilgi tahsili ile birlikte kendini daha da geliştirebiliyor ve ilerleyen vakitlerde kendine has bir Fikir edinebiliyor.
 
Bu robotlar daha sonraki süreçte kendini daha da geliştiriyor ve kendilerini bu hizmetçi rolünden çıkarmaya çalışıyor ve bir ortaya gelmek için Çeşitli planlamalar yapıyor. Bu hikaye kapsamında bu robotların bağımsızlık gayretini keşfediyor ve seçimlerinizle birlikte de bu robotların geleceğini ve mukadderatını büsbütün biz belirliyoruz. Velhasıl oynamanız gereken oyunlar ortasında yer alıyor diyebilirim.
 
Detroit: Become Human: 71 
 
– It Takes Two
 
 
İki şahısla oynanabilen bu platform macera oyunu şu anda yüzde 50’lik bir indirimle birlikte 199 Türk lirasından satışta. Epic Games indirimleri kapsamında almanız gereken oyunlardan biri diyebilirim. Oyun 2 şahısla birlikte oynanıyor ve Biricik başınıza ne yazık ki oyunu oynamanız Mümkün değil. Oyun içerisinde farklı farklı platform ögeleri bulunuyor ve Amel birliği içerisinde bu zorlukları geçmeye çalışıyoruz.
It Takes Two’da farklı bölgelere yanlışsız adım atabiliyor ve her bölgede aslında bizlere farklı bir mekanik sunuluyor. Oyunda aşmamız gereken Çeşitli platform zorlukları ve birbirimize yardım etmeniz gereken Türlü durumlar olabiliyor ve oyunda Daimi olarak birbirimize yardım ederek ilerleyebiliyoruz. İki bireyle birlikte oynanabilen bu imal içerisinde eğlenceli bir Bina bizleri bekliyor ve Friend’s Pass Sistemi ile birlikte de bir arkadaşınızı fiyatsız bir biçimde yanınıza oynamaya Davet edebiliyoruz.
 
 
Farklı farklı misyon içeriklerinin bulunduğu ve cümbüşün dozunun gittikçe artışı gösterdiği bu üretimde fantastik bir seyahate çıkıyoruz diyebilirim. Hem sanat biçimi ile hem de bizlere sunduğu cümbüş içerikleriyle dikkatleri üzerine çeken üretim farklı mekanikleri de bünyesinde barındırıyor. Oyunda Denetim ettiğimiz karakterin yetenekleri üzerinde ustalaşabiliyor ve her kısımda daha farklı bir cümbüş içeriği ile karşılaşabiliyoruz.
 
It Takes Two: 199,99 TL
– Days Gone
 
 
Bend Studio tarafından geliştirilen ve PlayStation tarafından bizlere sunulan bu Aleni dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu içerisinde zombi temalı bir Bina benimsenmiş durumda. Şu anda Epic Games indirimleri kapsamında yüzde 67’lik bir indirime sahip olan oyun 108 Türk lirasından karşımıza çıkıyor.
Oyun içerisinde salgın sonrası bir dünyada yer alıyor ve farklı farklı hayatta kalan kümelerin olduğunu görebiliyoruz. Her bir kümenin kendine ilişkin bir maksadı bulunuyor ve bu Gaye doğrultusunda birtakım kümeler bizlere Hasım oluyor kimi kümeler ise arkadaş olarak yanımızda bulunabiliyor. Bu kümelere yakınlaşarak Aleni dünya içerisinde Çeşitli misyonlara atılabiliyor ve bir yandan karakterimizi gelişirken diğer yandan ise elimize daha kuvvetli silahlar alabiliyoruz. Oyunda öteki taraftan kendimize ilişkin bir motorumuz bulunuyor ve bu motoru istediğimiz formda özelleştirilebiliyor ve yeni modüllerle birlikte güçlendirebiliyoruz.
 
Days Gone: 108,57 
 
Diğer öne çıkan oyunlar:
 
– Goat Simulator 3: 193,05 TL
– Alan Wake Remastered: 19,60 TL
– Marvel’s Spider-Man Remastered: 334,33 TL
– Returnal: 479,20 TL
– Rage 2: 87,25 TL
– The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition: 22,50 TL
– Rainbow Six Siege: 91,60 TL
– God of War: 197,40 TL
– HITMAN World of Assassination: 230,45 TL
– Dying Light 2 Stay Human: 174,50
– Anno 1800: 174,75 
– Horizon Zero Dawn Complete Edition: 108,57 
– Riders Republic: 174,75 
 
Tüm indirimlere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir