BioShock 4 için üzen haber! Projede 4 kez başa dönülmüş

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 19, 2023 Yorum Yok

 
Bir müddettir arka planda geliştirilen ve uzun müddettir ses çıkmayan BioShock 4 için yeni bir haber ortaya çıktı. Twitter üzerinde yayınlanan ve sızdırılan bilgiler oyunun gidişatının Üzücü durumda olduğunu ve projeye 4 Kez yine başlanıldığını belirtiyor. Bunun yanı Dizi sızdırılan bilgiler ortasında stüdyonun tecrübesiz çalışanlara sahip olduğu ve Kötü idarenin projeye temelden ziyan verdiği yer alıyor.
 
Yeni BioShock oyunu çıkmaza girmiş olabilir
 
 
 
Son BioShock oyunu olan Infinite’in piyasaya sürülmesinden bu yana on yıldan Çok bir Vakit geçti. Infinite genel olarak oyuncular ve medya tarafından beğenildi. genel olarak başarılı bir üretim olan Infinite ile birlikte hayranlar yeni bir oyun beklemeye koyuldu. 
 
Uzun bir müddettir sessizliğe bürünen seri için beklenen haber geçtiğimiz yıllarda geldi ve BioShock 4’ün arka planda geliştirildiği ortaya çıktı. Lakin şu anda yayınlanan sızıntıyla birlikte oyunun çıkmaza girdiği ve yayınlanamayacak kadar Üzücü durumda olduğu belirtildi. 
 
Oops Leaks kullanıcısı tarafından yayınlanan Twitter gönderisinde BioShock Isolation olarak isimlendirilen BioShock 4 projesine 2022 yazında dördüncü Kez yine başlanıldı. Oops Leaks’e nazaran proje üzerinde tecrübesiz geliştiriciler çalışıyor ve bu süreç Kötü yönetiliyor.
 
Bununla birlikte geçtiğimiz gün Take-Two en nihayet yayınladığı raporda 2025 yılında “sektöre istikamet verecek oyunlar” yayınlayacağını açıkladı. Bu oyunlardan birinin GTA 6 olduğu varsayılıyor. Lakin öteki taraftan ise BioShock 4’ün gelebileceği iddia ediliyor. Bu oyunların rapora nazaran Nisan 2025’ten Mart 2026’ya kadar çıkış yapması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir