Cyberpunk 2077’nin Phantom Liberty genişletmesi Haziran’da gelebilir!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 19, 2023 Yorum Yok

 
Aralık 2022’de duyurulan ve bugüne kadar geliştirmesi sürdürülen Phantom Liberty paketi için yeni bir ayrıntı ortaya çıktı. Yakın vakitte gerçekleştirilen podcast yayını içerisinde tartışılan hususlar ortasında Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için yakında istikbal olan DLC konuşuldu. Başrolde Idris Elba’nın yer alacağı paketin Haziran ayı içerisinde geleceği öne sürüldü.
 
Genişleme paketi Haziran’da gelebilir
 
 
 
Şimdiye kadar Phantom Liberty’nin ne Vakit çıkış yapacağına dair Kesin bir İzah yapılmadı. 2022’de yayınlanan Aka bir güncellemeyle birlikte CD Projekt, Phantom Liberty’nin “geliştirmenin nihayet aşamalarında” olduğunu belirtti ve birebir vakitte 2023 yılı içerisinde çıkış yapacağının sinyallerini verdi.
 
Yeni bir genişleme paketi olacak Phantom Liberty’nin podcast yayınında 8 Haziran üzere erken bir tarihte yayınlanabileceği tez edildi. Podcast içerisine Boris, oyunun geleceği hakkında konuşurken CDPR takımı tarafından Summer Games Fest aktifliğine Davet edildiğini ve şirket içinde yer Meydan kaynakların belirtilen çıkış tarihini doğruladığını açıkladı. 
 
Cyberpunk 2077 için yayınlanacak olan yeni genişleme paketi Phantom Liberty, Night City’ye yeni bir yer getirecek ve yeni bir Ira takımını oyunculara sunacak. Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Johnny Silverhand’in rolünü yine canlandıracak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir