Epic Games bu hafta Death Stranding oyununu ücretsiz veriyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 19, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunu erişime geçtiğimiz gün açıldı. Bu hafta Aleni dünya aksiyon macera oyunu Death Stranding’i kalıcı bir formda Epic Games kütüphanesine ekleyebilirsiniz. Oyunu 25 Mayıs Perşembe TSİ 18:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Death Stranding 
 
 
 
Death Stranding’de oyuncular Sam Bridges rolünü üstleniyor ve gizem dolu bir seyahate çıkıyor. Hideo Kojima tarafından biz oyunculara sunulan bu imal içerisinde Aleni dünyada sağı solu gezebiliyor, etrafı keşfedebiliyor, gizemli yaratıklarla gayret ediyor ve bizlere emanet edilen eşyaları bir noktadan öteki noktaya yanlışsız taşımaya çalışıyoruz.
 
Death Stranding, Decima Engine oyun motoruyla geliştirildi ve oyuncular tarafından sevilen bir imal olarak karşımıza çıkıyor. Oyun PC’de Intel XeSS, AMD FSR 2.0 ve NVIDIA DLSS 2 teknolojilerini destekleyen birinci oyunlardan biri.
 
– Epic Games sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir