Minecraft filmi 2025 yılında hayranlara sunulacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 06, 2023 Yorum Yok

 
Bir müddettir arka planda geliştirilen ve uzun bir müddet haber alınamayan Minecraft sineması için yeni bir vizyon tarihi verildi. 4 Nisan 2025’te hayranlara sunulacağı belirtilen sinemada Aquaman’den Jason Momoa’nın yer alacağı bildiriliyor. Şu anda projede yer alacak öteki aktörler hakkında pek Çok bilgi bulunmuyor.
 
Yıllardır üzerinde çalışılan proje
 
 
 
Minecraft sinema projesi yıllarca süren bir çalışmaya dayanıyor. On yılı aşkın bir müddettir yanımızda olan Minecraft yıllar içinde Çehre milyonlarca satarak bütün vakitlerin en tanınan oyunu haline geldi. Artık ise bu popülerlik ak perdeye aktarılıyor. Minecraft sineması artık gerçek olmaya bir adım daha yaklaşıyor ve hayranları heyecanlandırıyor.
 
ComicBook.com tarafından yayınlanan bir raporda, Warner Bros.’un en az on yıldır bir Minecraft sineması üzerinde çalıştığı ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar birkaç stüdyo haricinde Minecraft’ın bu Aka muvaffakiyetinden yararlanmaya çalışmadı. 
 
Blok tabanlı Minecraft oyununun filmi canlı aksiyon uyarlaması olması bekleniyor. Fakat bu mevzu hakkında rastgele bir ayrıntı yer almıyor. 
 
Peki sizin Minecraft sinemasından beklentiniz nedir? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir