Google Stadia başkanı hizmetin kapatılmasının ardından istifa etti

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 06, 2023 Yorum Yok

 
Bulut oyun hizmeti Google Stadia’nın genel müdürü Phil Harrison, hizmetin bu yılın başlarında kapanmasının akabinde şirketten istifa etti. İstifası dün erken saatlerde Business Insider tarafından bildirildi. Bahisle ilgili Google ve şirkete 2018 yılında katılan Harrison rastgele bir resmi İzah yapmadı.
 
Phil Harrison sessiz sedasız istifa etti
 
 
 
Raporlar, Harrison’ın istifasının aslında daha evvelden bildirildiğini belirtiyor. Harrison, Google Stadia’nın gelişimini direkt denetledi ve aboneliğe dayalı bulut oyun hizmetini kullanıcılara sunmaya çalıştı. Noksan ve stabil olmayan özelliklerle birlikte kullanıcılara sunulan bu hizmet pek bir İlgi görmedi.
 
Harrison hizmetin sonlandırılmasıyla ilgili daha Evvel bir İzah yaptı ve şunları lisana getirdi: “Stadia, kullanıcılar ortasında beklediğimiz ilgiyi göremedi. Bu nedenle Stadia hizmetimizi sonlandırmaya karar verdik. “
 
Daha Evvel hem Sony hem de Microsoft’ta üst seviye misyonlarda bulunan Harrison!ın ilerleyen süreçte hangi çalışmalara katılacağı bilinmiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir