ASUS, TUF Gaming ve Prime serisi AMD A620 anakartlarını duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 06, 2023 Yorum Yok

 
ASUS, AMD Ryzen™ 7000 Serisi masaüstü işlemcilerle uyumlu AMD A620 anakartlarını duyurdu. Biri TUF Gaming, biri Prime serisinden Yekün üç yeni model, yeni jenerasyon bir makine toplarken eksiksiz fiyat performans istikrarını yakalamak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.
Zorlu oyunlar için tasarlanmış TUF Gaming anakartlarla harekete geçin
 
 
TUF Gaming A620 anakartlar yeni jenerasyon AMD Ryzen tabanlı oyun bilgisayarları için kusursuz fırsatlar sunuyor. Micro-ATX boyutundaki TUF Gaming A620M-Plus modeli DDR5 dayanağı sunuyor. Anakartta depolama tahlilleri için iki adet PCIe® 4.0 M.2 yuvası ve 5 Gbps suratında temas için bir adet ön panel USB 3.2 Gen 1 Type-C® irtibat noktası bulunuyor. 2,5 Gbps suratında Ethernet irtibatının standart olarak sunulduğu TUF Gaming A620M-Plus WiFi modelinde muhtaçlık duyanlara WiFi 6 imkanı da sunuluyor.
TUF Gaming anakartlarını birebir estetik dizayna sahip bileşenler ve Etraf üniteleriyle tamamlamak isteyen oyuncular TUF Gaming Alliance’a göz atabilir. TUF GAMING Alliance; ASUS ve muteber PC bileşen üreticilerinin Türlü kesimler ortasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir Amel birliği. Bu modüller ortasında bilgisayar kasaları, Güç kaynakları, işlemci soğutucuları, hafıza kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni Amel birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha kuvvetli bir halde büyümeye devam edecek.
Her yere Müsait ASUS Prime
 
 
TUF Gaming anakartlar oyunculara üst Tertip performans sunarken Prime anakart modelleri ise geniş özelliklerle ve sade bir tarzla donatılmış Müsait fiyatlı bir bilgisayar toplamayı düşünen kullanıcılara hitap ediyor.
 
 
ASUS Prime A620M-A, micro-ATX boyutuna sahip. Bu anakartta bir adet PCIe 4.0 M.2 yuvası, DDR5 takviyesi ve bir adet ön panel USB 3.2 Gen 1 Type-C ilişki noktası yer alıyor. Ayrıyeten BIOS FlashBack™ özelliği sayesinde, ileride Öbür bir işlemciye geçmeyi planlayan kullanıcılar sırf bir Sıkıntı kaynağı ve USB flash şoför ile aygıt yazılımını süratle güncelleyebiliyor.
 
ASUS TUF Gaming Serisi:
https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/all-series/filter?Category=AMD&Series=TUF-Gaming
 
ASUS Prime Serisi:
https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/all-series/filter?Category=AMD&Series=PRIME
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir