Yeni Street Fighter filmi geliyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 06, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde Street Fighter serisinin sinema ve TV haklarını satın alan Legendary Entertainment, Capcom ile birlikte yeni bir Street Fighter sinemasının şu anda geliştirme basamağında olduğunu duyurdu. Duyuru resmi Street Fighter Twitter hesabından yapıldı.
 
Canlı aksiyon sineması olacak
 
 
 
Legendary Entertainment tarafından geliştirilen ve hayranlara sunulacak olan Street Fighter sineması canlı aksiyon projesi olacak (Canlı aksiyon sinemaları gerçek oyuncularla çekiliyor ve bizlere aktarılıyor). Geliştirilen sinema projesinin konusu yahut oyuncu takımıyla şu Lahza için ne yazık ki muhakkak değil. İlerleyen süreçte bu ayrıntıların da açıklanması bekleniyor.
 
Duyurusunun yapıldı gönderide şu sözler yer alıyor: “Legendary Entertainment ve Capcom Amel birliğiyle yeni bir Street Fighter sineması üzerinde çalışılıyor!  Gelecekte daha Çok haberi sizlere aktaracağız.” 
 
Öte yandan Legendary Entertainment, Blizzard’ın ikonik World of Warcraft serisine dayanan Warcraft sineması ve 2019 imali Dedektif Pikachu uyarlamaları üzerinde Çeşitli tecrübelere sahip.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir