Might & Magic: Clash of Heroes – Definitive Edition duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 30, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Dotemu ve geliştirici Capybara Games, bulmaca strateji rol yapma oyunu Might & Magic: Clash of Heroes’un Definitive Edition sürümünü duyurdu. Yeni sürüm PlayStation 4, Switch ve PC (Steam, Ubisoft Store) için çıkış yapacak. Yeni sürümün yaz aylarında yayınlanması bekleniyor.
 
Definitive Edition bizlere daha eksiksiz bir tecrübe sunuyor
 
 
 
Bir sonraki atağımızı akla yatkın planlamamız gereken Might & Magic: Clash of Heroes’da farklı farklı kombinasyonlar yapabiliyor ve her kombinasyon ayrım yaratabiliyor. Might & Magic’in bu Definitive Edition sürümünde ister Biricik başımıza ister ikili, (çevrimiçi yahut çevrimdışı) olarak oynayabiliyor ve düşmanlarımızı yenmek için ünitelerimizi ayarlayabiliyoruz.
 
Orijinal olarak Capybara Games tarafından geliştirilen Might & Magic: Clash of Heroes’un Definitive Edition sürümünde indirilebilir içerikler, Ira portreleri, birçok oyun içi uygunlaştırma, genişletilmiş ve büsbütün elden geçirilmiş çevrimiçi bir mod ve daha fazlası yer alıyor.
 
Might & Magic: Clash of Heroes – Definitive Edition İlan fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir