Devolver Digital hikaye odaklı macera oyunu The Cosmic Wheel Sisterhood’u duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 30, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncılığını Devolver Digital’in ve geliştiriciliğini Deconstructeam takımının üstlendiği, 2023 yılı içerisinde Switch ve Steam üzerinden PC’ye çıkış yapacak olan hikaye odaklı macera oyunu The Cosmic Wheel Sisterhood’u duyuruldu. Sürgün edildiği asteroitte yaşayan falcı cadı Fortuna olarak oynayacağımız oyunda geniş bir maceraya atılıyoruz.
 
Piksel grafikli hikaye odaklı seçimli bir macera oyunu
 
 
 
Kendi tarot destemizi oluşturacağımız, özgürlüğümüzü tekrar kazanabileceğimiz ve kozmik cadı topluluğunun bahtını tekrardan şekillendireceğimiz bu hikaye odaklı macera oyunu, The Red Strings Club’ın imalcileri tarafından geliştiriliyor. alaka alımlı Ira tiplemelerinin yer aldığı oyunda seçimler de Ehemmiyet arz ediyor.
 
Oyunda sürgünde yaşayan ve özgürlüğünü yine kazanma umuduyla yasak bir yaratıkla muahede yapan cadı olan Fortuna olarak oynuyoruz. Sürgün sonrası cadı arkadaşlarımıza tekrardan ulaşabiliyor, yeni cadılarla tanışabiliyor ve oluşturduğumuz kartları kullanarak onların geçmişlerini ve geleceklerini araştırabiliyoruz.
 
Piksel grafiklere sahip hikaye odaklı macera oyunu The Cosmic Wheel Sisterhood, 2023 yılı içerisinde geliyor.
 
The Cosmic Wheel Sisterhood İlan fragmanı 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir