Platform aksiyon oyunu Carrion PS5 için çıkış yaptı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 30, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Phobia Game Studio, dehşet temalı aksiyon bulmaca platform oyunu CARRION’un PlayStation 5 sürümünü yayınladı. CARRION daha Evvel PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülmüştü.
 
Korku odaklı bir platform deneyimi
 
 
 
CARRION, kökeni bilinmeyen formsuz bir yaratığın rolünü üstlendiğimiz dehşet platform aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Tesis genelinde kaygı ve panik yaymak için bizi hapsedenleri takip ediyor ve onları yok etmek için Çeşitli ataklar yapmaya çalışıyoruz. Bu hapishaneyi yerle bir ederken bir yandan büyüyor ve diğer yandan ise gelişiyoruz.
 
İntikam hedefiyle koyulduğumuz bu yabanî seyahatte ne kadar Çok gelişirsek o kadar Fazla yeni yeteneklerin kilidini açabiliyoruz. Bu kilidini açtığımız yeteneklerle birlikte oyunun bizlere sunduğu aksiyon çeşitliliği artış gösteriyor ve bu sayede daha yeterli bir tecrübe elde edebiliyoruz.
 
Carrion şu anda Playstation Store’da 199,00 TL’den, Steam’de yüzde 60 indirimle 14,40 TL’den, Xbox mağazasında ise 56,25 TL’den satışta.
 
Carrion – PS5 çıkış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir