Stuntfest: World Tour, Jected: Rivals olarak yeniden adlandırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 30, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncılığını THQ Nordic’in ve geliştiriciliğini Pow Wow Entertainment’ın üstlendiği yarış aksiyon oyunu Stuntfest: World Tour’un artık yeni ismi Jected: Rivals oldu. Jected: Rivals, 4 Mayıs’ta Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlanacak ve oyunu oynaması fiyatsız olacak. ek olarak isteğe bağlı indirilebilir bir içerik de Erken Erişim sürümüyle beraber satın alınabilecek.
 
Eğlence ve aksiyonun tabanına vurabileceğimiz bir üretim olacak
 
 
 
THQ Nordic halkla alakalar lideri Florian Emmerich bir basın açıklamasında Jected: Rivals’ın oyunculara cümbüşün tabanına vurabilecekleri bir yapının sunulacağını belirtti. Bu kapsamda ek olarak şunları söyledi:
 
“Viyana merkezli stüdyo Pow Wow Entertainment tarafından geliştirilen yeni oyun Jected: Rivals yüzde 50 aksiyonu, yüzde 50 yarış içeriğini, yüzde 50 uçuş dinamiğini ve yüzde 50 Meczup hareketleri içerecek. Yani yeni oyun yüzde 200 eğlenceli olacak!” 
 
Jected: Rivals içerisinde Çeşitli modlar yer alacak. Oyunda 18 oyuncunun katıldığı bir eleme turnuvası, ekstrem sporlar, yarışlar ve daha fazlası bizlere aktarılacak. özel fırlatma mekaniklerinin de yer aldığı oyunda her bir mod üzerinde ehil olmak için uğraşacağız.
 
Jected: Rivals erken erişim çıkış tarihi fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir