Metal: Hellsinger PS4 ve Xbox One Konsolları için Çıkış Yaptı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
İlk olarak PlayStation 5, Xbox Series ve PC için yayınlanan ritim tabanlı birinci Şahıs nişancı oyunu Metal: Hellsinger, artık PS4 ve Xbox One konsolları için çıkış yaptı. Daha Evvel çıkış yapan sürümler ile birlikte çıkış yapması planlanan oyun şu anda yeni konsol dayanaklarına kavuştu.
 
Yayıncı Funcom ve geliştirici The Outsiders tarafından oyunculara sunulan yeni PS4 ve Xbox One sürümleri 1.5 güncellemesini de kapsıyor. Yeni güncelleme ise en yüksek zorluk düzeyi olan “Archdevil”in yanı Dizi yeni silah görünümleri ve kombinasyonlarını oyuna iç ediyor.
 
Yeni güncelleme oyuna birçok özelliği iç ediyor
 
 
 
1.5 yaması ile eklenen Archdevil, Lamb, Goat ve Beast’ten sonra dördüncü ve en yüksek zorluk düzeyi olarak karşımıza çıkıyor. Archdevil, oyuncuların sonlarını zorlayan çeşitten bir zorluk. Bu düzeyde oyuncuların üzerlerine daha Çok ve daha kuvvetli iblisler geliyor.
 
Yeni zorluk düzeyi dışına oyuna yeni bir Seçkin Seraph iblisi de ekleniyor. ek olarak oyuncuya avantajlar sağlamak için yeni kombinasyonlar da sunuluyor. Bir düşmanı öldürdükten sonra Öbür birini öldürmek üzere ardışık öldürücü vuruşlarda oyuncuya ek Öfke ve puan kazandırıyor.
 
Metal: Hellsinger biz oyunculara ritim tabanlı bir fps tecrübesi sunuyor. Oyunda ritme nazaran ateş ediyor ve düşmanları alt etmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde şeytanlar, her tipten silah ve heavy metal müzik yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir