Dark Souls’tan ilham Alan Bleak Faith: Forsaken için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Dark Souls’tan ilham Meydan aksiyon rol yapma macera oyunu Bleak Faith: Forsaken için yeni resmi oynanış fragmanı yayınlandı. Geliştiriciliğini Miso Vukcevic ve Mirko Stanic’in üstlendiği bu yapım ilk olarak Ağustos 2019’da Kickstarter tarafından finanse edildi. 
 
Üçüncü Şahıs bir Aleni dünya hayatta kalma kaygı aksiyon rol yapma oyunu için yayınlanan yeni fragmanda oyun içerisinde Çeşitli oynanış imajları, dövüş animasyonları ve daha fazlası gösteriliyor.
 
Oyun daha Evvel birçok Kez ertelendi
 
 
 
İlk olarak 2021 yılında çıkması planlanan aksiyon rol yapma oyunu Bleak Faith: Forsaken, 2022’nin ikinci çeyreğinde PC’ye çıkış yapacaktı. Şu anne kadar çıkış yapmayan üretimin artık 2023 yılı içerisinde yayınlanacağını varsayabiliriz.
 
Bleak Faith: Forsaken, Dark Souls’ta olduğu üzere şiddetli bir dövüş sistemine sahip olacak. Yapacağınız her atak oyun içerisinde Fazla Ehemmiyet arz edecek. Oyunda düşmanlara karşı vereceğimiz yansılar, savunma tarzları, hakikat vakitte savuşturma – saldırma ve kaynak idaresi her Vakit dikkat etmemiz gereken ögeler ortasında yer alacak.
 
İşte fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir