Dead Space için Remake için Grafik Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz süreçte EA, Dead Space Remake için yaptığı canlı yayın esnasında yeni bir görüntü serisi yayınladı. Bu canlı yayın, merakla beklenen Remake sürümünden kimi oynanış manzaraları içeriyordu. Artık ise IGN yeni bir karşılaştırma görüntüsü yayınladı. Bu karşılaştırma görüntüsü Özgün ve yine üretim sürümleri ortasındaki farkı bizlere gösteriyor.
 
Dead Space Özgün vs. remake 
 
 
 
IGN, Dead Space’in özgünü ile çıkışı yaklaşan remake sürüm ortasında yeni bir karşılaştırma görüntüsü paylaştı. Bu birinci grafik karşılaştırması, bizlere tekrar üretim sürümünde yer Meydan görsel iyileştirmeleri ve değişimleri sunuyor.
 
Dead Space’in remake sürümü, Özgün oyundan daha karanlık bir yapıya sahip olacak. Bu durum kullandığı yeni aydınlatma sisteminden kaynaklanıyor. Bunun yanı Dizi Dead Space Remake, Frostbite Engine oyun motorunu kullanıyor.  
 
Remake sürüm içerisinde görsel derinlik, atmosfere uyumlu sesler ve oynanış geliştirmeleri yer alacak. Dead Space, yeni jenerasyon konsollar ve PC için çıkış yapacak.
 
Dead Space, 27 Ocak 2023’te 999,99 TL karşılığında PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Origin üzerinden PC için çıkış yapacak. Üç eşsiz suit ve iki suit tasarımı içeren bir Digital Deluxe Edition da 1.199,99 TL’den var olacak.   
 
İşte karşılaştırma videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir