Death Stranding 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Kojima Productions, Death Stranding 2’yi PlayStation 5 için duyurdu. Oyunun çıkış tarihi açıklanmadı. DS2, Decima oyun motoru ve Guerrilla Games ile Amel birliği içerisinde geliştiriliyor.
 
Death Stranding 2, Hideo Kojima tarafından, yazılacak, yönetilecek ve tasarlanacak. Şimdiye kadar açıklanan başroller içerisinde Norman Reedus, Lea Seydoux, Elle Fanning, Shioli Kutsuna ve Troy Baker yer alıyor. 
 
DS2 geliyor
 
 
 
Deneyimli oyun imalcisi Hideo Kojima, bu ayın başlarında “yeni bir yolculuğa” başlamakla ilgili bir Twitter gönderisi attıktan sonra bir sonraki oyununu The Game Awards’ta resmen duyurdu ve tanıttı. Bu oyunun geliştirildiği daha Evvel Norman Reedus tarafından aylar öncesinden açıklanmıştı.
 
Öte yandan Kojima,  The Game Awards etkinliğinde Death Stranding 2 ile birlikte Öbür bir oyun üzerinde de çalıştığını doğruladı. Bu muhtemelen bir müddet Evvel Xbox konsolları için doğrulanan yeni bir imal olacak.
 
Duyuru fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir