Metal Gear Solid 3 Remake Playstation etkinliğinde gösterilebilir!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 08, 2023 Yorum Yok

 
Insider Gaming tarafından bildirilene nazaran bölüm içerisinde yer Meydan kimi kişiler Metal Gear Solid 3 Remake’in PlayStation etkinliğinde gösterileceğini tez ediyor. Bu bireylerden biri (Shpeshal_Nick) XboxEra podcast’inin nihayet kısmında yer alıyor ve şunları aktarıyor:
 
“PlayStation etkinliğinde olabileceğini duyduğum Öbür bir oyun daha var. Bu oyun da  söylentilere nazaran Metal Gear Solid 3 Remake.”
 
Çeşitli söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor
 
 
 
XboxEra podcast’inde geçen konuşma ayrıntılarının haricinde bir Öbür oyun uzmanı olan Jez Corden da Çeşitli açıklamalarda bulunuyor. Twitter üzerinden yayınladığı gönderide ortada dolanan bu söylentiye yer veriyor ve “birçok şahıstan bu tezleri duyduğunu” belirtiyor.
 
Diğer taraftan oyun dalı içerisinde yer Meydan Jeff Grubb da birkaç Sefer Summer Game Fest’ten Evvel yeni bir PlayStation Showcase’inin yapılacağını sav etti. Bu aktifliğin Mayıs ayının sonunda olacağı bildirildi. Fakat Sony tarafından şimdi resmi bir İzah yapılmadı. 
 
Peki siz Metal Gear Solid 3’ün Remake sürümünün yakın vakitte duyurulacağını düşünüyor musunuz? Ya da bu türlü bir beklentiniz Mevcut mı?
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir