Mayıs ayının ikinci haftasında çıkış yapacak PC oyunları: 8-14 Mayıs 2023

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 28, 2023 Yorum Yok

 
Mayıs ayı içerisinde çıkış yapacak PC oyunlarına devam ediyoruz. Bu listede Mayıs ayının ikinci haftasında yayınlanacak oyunlara göz atıyoruz. Liste 8-14 tarihlerini kapsıyor.
 
– Darkest Dungeon II (8 Mayıs: zindan tabanlı, Dizi tabanlı taktik, rol yapma)
 
 
Red Hook Studios tarafından geliştirilen ve birebir takım tarafından yayınlanacak olan zindan tabanlı, Dizi tabanlı taktik, rol yapma oyunu Darkest Dungeon II, 8 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Karanlık atmosfere sahip bu üretim içerisinde Dizi taban aksiyon Cenk sistemi ile birlikte kendi takımımızı kurabilecek ve bu grupla birlikte karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışacağız. Oyun içerisinde yer Meydan her bir grup üyesinin farklı marifetleri ve farklı silahları bulunacak. Bu grup üyelerini en düzgün biçimde kullanmaya başlayacak ve en âlâ formda de düşmanları alt ederek grup üyelerini hayatta tutmaya çalışacağız.
 
Ekip kurmanın Fazla Kıymetli olduğu bu yapın içerisinde farklı farklı karakterleri ekibe kazandırabilecek ve etraftan bulduğumuz objeler ile de grubumuzu donatabileceğiz. Oyun içerisinde farklı farklı silah tipleri ve bonuslar bulunacak. Bu bonusları ve silah cinslerini kendi takımımız üzerinde kullanabileceğiniz ve grubumuzun içerisinde yer Meydan bu karakterleri güçlendirebileceğiz. Bu sayede düşmanlara karşı daha kuvvetli bir biçimde çıkabilecek ve hayatta kalmamız daha mümkün olacak.
 
Farklı bölgelere hakikat geçiş yapabileceğiz
 
 
Oyun içerisinde farklı farklı bölgelere hakikat adım atacak, bu bölgeleri keşfedebilecek ve yeni karakterlerle birlikte etkileşime geçebileceğiz. Oyunda Daimi olarak kendimizi bir aksiyon içerisinde bulabilecek ve kendimizi düşmanlarla birlikte çatışırken görebileceğiz. Oyunda Yine zindan tabanlı bir Bina bizlere sunulacak. Bu zindan tabanlı Bina içerisinde farklı farklı zindanlara hakikat yol alabilecek, bu zindanları keşfedebilecek ve bu zindanların gizemlerini açığa çıkarabileceğiz. Oyunda bu zindanlar içerisinde farklı tehlikeler bulunabilecek ve bu tehlikeleri de aşmak büsbütün bizim işimiz olacak.
 
Farklı Hasım tipleri yer alacak
 
Oyunda farklı farklı Hasım çeşitleri bulunacak ve bu Hasım cinslerini her birinin kendine ilişkin maharetleri ve özellikleri bulunacak. Bu hünerleri ve özelliklere karşı biz de kendimize ilişkin bir strateji belirleyecek ve diğer Dizi tabanlı taktik oyunlarında olduğu üzere kendimize ilişkin bir atak planı oluşturabileceğiz. Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere her bir karakterin farklı özelliği ve silahları bulunacak. Bu silahları ve özellikleri kullanmak da büsbütün bizim işimiz olacak. Oyunda her bir oyuncu farklı bir taktik içerisine girebilecek ve kendine Özel stratejiler ve planlamalar oluşturabilecek.
 
Standart ve Özel saldırılar
 
 
Oyunda kendimize ilişkin bir Küme kurabileceğiz. Bu Küme içerisine farklı farklı karakterler alabileceğiz. Oyunda takımımızdaki karakterlerle birlikte düz akınlardan Özel hücumlara kadar farklı farklı aksiyon şemalarını kullanabilecek ve düşmanların üzerine bunları yağdırabileceğiz. Oyunda kullandığımız standart taarruzlardan Özel ataklara kadar kullanabileceğimiz birçok Yetenek bulunacak. Bu yeteneklerle birlikte düşmanları Biricik atakta ve kolaylıkla indirebileceğiz.
 
Büyük tehlikelerin ve tehditlerin yer aldığı imal içerisinde kendimize ilişkin bir aracımız bulunacak. Bu araçla birlikte farklı bölgelere gerçek yol alabilecek ve aracın içerisinde Doğal ki ekibimizsin üyeleri bulunacak. Bu araçla birlikte ilerleyecek, farklı bölgelere hakikat gidebilecek ve bu bölgelerin keşfini tamamlayabileceğiz. Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere karanlık bir atmosfer ve tema bizleri bekliyor olacak. Bu karanlık ve koyu atmosfer içerisinde yolumuzu bulmaya çalışacak ve bu temanın tadını çıkarabileceğiz.
 
Amacımız bu dünyadaki lanetli düşmanları ortadan kaldırmak
 
 
Lanetli düşmanların yer aldığı bu oyun içerisinde iskeletlerden yaratıklara kadar birçok Hasım tipi karşımıza çıkacak. Onları alt etmek için Çeşitli atılımlar yapabileceğiz ve bu ataklarla birlikte bu düşmanları ortadan kaldırabileceğiz. Emelimiz bu dünyada yer Meydan bu tehditleri ve tehlikeleri ortadan kaldırmak olacak. Hayatta kalan grubumuzla birlikte ilerleyeceğimiz macerada güçlü bir Bina bizleri bekliyor olacak. Hasebiyle oyun içerisinde Türlü stratejiler kurmalı ve kendimize ilişkin aksiyon şeması belirlememiz gerekecek.
 
Sıra tabanlı taktik rol yapma ögelerinin yer aldığı bu oyun içerisinde her bir karakterin maharetlerini ve istatistiklerini yükseltebilecek ve bu yükseltmeyle birlikte düşmanlara karşı daha kuvvetli bir halde gelebileceğiz. Oyun içerisinde grubumuz içerisinde en Çok dört Ira bulunabilecek ve bu dört karakterle birlikte yolumuza devam edebileceğiz. Oyun içerisinde karakterler Dizi sıra ve arka geriye dizili bir formda karşımıza çıkacak ve düşmanlar da bu formda önümüze geçecek. Her bir karakterle birlikte Dizi sıra saldırımızı gerçekleştirebilecek ve en nihayet hayatta kalan kadro bu savaşı kazanmış olacak.
 
Çeşitli öğeler, silahlar ve maharetler bulunacak
 
 
Oyun içerisinde derin stratejilere sahip bir aksiyon sistemi yer alacak. Aksiyon sistemi içerisinde karşılaştığımız düşmanlara karşı Özel saldırlar yapabilecek, bu gayret esnasında Türlü objeler ve ögeler da kullanabileceğiz. özel objeler ve ögelerle birlikte direkt olarak hamle gücümüzü arttırabilecek ve istatistiklerimizi de bir epey yükseltebileceğiz. Oyun içerisinde kullanabileceğimiz Çeşitli öğeler, silahlar ve hünerler bulunacak. bütün bu ögeleri kullanmak da bizim stratejimize nazaran değişkenlik gösterecek.
 
Oyun içerisinde farklı farklı bölgelere gerçek ilerleyecek ve her bir bölgeye ilerlediğimizde farklı seferlere ve aksiyona hakikat geçiş yapabileceğiz. Oyunda geçiş yaptığımız bu aksiyon sistemi ile birlikte her seferin yarım saatten Çok sürmesi beklenecek. Geliştirici grubun belirttiğine nazaran her bir sefer keşfi yarım saatlik bir süreyi kapsayacak ve bu müddet zarfında burada gezip düşmanları alt edebilecek buranın keşfini tamamlayabilecek ve yeni öğeleri de buralarda bulabileceğiniz.
 
Yakınlık ve bağ sistemi
 
 
Darkest Dungeon II içerisinde bizlere sunulacak olan farklı farklı oyun mekanikleri de bulunuyor. Bu oyun mekanikleri ortasında yakınlık sistemi Özellikle dikkati çeken ayrıntılar ortasında yer alıyor. Bu yakınlık sistemi sayesinde seyahatimiz boyunca ilerledikçe kahramanlar ortasında bir bağ kuruluyor. Bu bağ ile birlikte yakınlık daha da artıyor ve karakterler ortasındaki diyaloglar da bu bağ sistemine ve yakınlık sistemine nazaran değişkenlik gösteriyor. Oyun içerisinde her bir Ira kendi ortasında bir sinerji ve bağ yakalayabiliyor ve bu sinerji ve bağ sistemi ile birlikte de daha kuvvetli bir formda düşmanlara karşısına çıkabiliyoruz.
 
Karakterlerin gerilimini azaltmak gerekecek
 
Oyun içerisinde her bir karakterin kendine ilişkin gerilim ve hudut düzeyi bulunuyor. Her bir karakterin kendine ilişkin diyalogları, kıssası ve daha fazlası yer alıyor. Hasebiyle bütün bunları düzenlemek, bütün bunları stabil bir halde tutmak biraz güç olabiliyor lakin kadro içerisindeki Ahenk sayesinde bu gerilimin ve zorluğun üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde farklı farklı Ufak dinamikler yer alıyor ve Ufak ayrıntılar da bu oyunda Fazla Ehemmiyet arz ediyor. Zira bu ayrıntılara dikkat etmezsek oyunda karşılaştığımız düşmanlar bizi kolay kolay yenebilir ve onların karşısında bir mağlubiyete uğrayabiliriz.
 
Dinlenme sistemi ile gerilim azaltılabilecek
 
 
Oyunda üstte bahsettiğim moral sistemi ile birlikte bir de yorgunluğumuzu dindirebileceğimiz bir dinlenme sistemi de bulunuyor. Bu dinlenme sistemi ile birlikte karakterlerin gerilimini azaltabiliyoruz ve üzerindeki o yükü bir nevi atabiliyoruz. Bu dinlenme sistemi sayesinde bir hana geçiş yapabiliyor ve bu han içerisinde dinlenebiliyoruz. Bu dinlenme sayesinde karakterlerimizin gerilimini alabiliyoruz. Oyun içerisinde dinlenmek hayli Ehemmiyet arz ediyor zira karakterleri Daimi olarak bir savaşa sokarsak ve Daimi olarak kendilerini bir uğraş içerisinde bulurlarsa gerilim oranı artış gösterebilir ve artık bu karakterin yahut karakterlerin umutları tükenebilir.
 
Darkest Dungeon II içerisinde Tekrar her bir bölgenin kendine ilişkin teması ve Hasım şekli bulunuyor. Oyunda beş farklı bölge yer alıyor ve bu beş farklı bölge içerisinde git gel yapabiliyoruz. Bu bölgelerin her birinin kendine ilişkin düşmanları ve atmosferi bulunuyor. Bu atmosferi ve düşmanları keşfetmek, etraftaki gizemleri ortaya çıkarmak büsbütün bizim işimiz oluyor.
 
 
Kısaca toparlayacak olursak karanlık bir atmosferi bizlere sunan bu Dizi tabanlı taktik rol yapma oyun içerisinde kendimize ilişkin bir takım kurabiliyor, bu takımla birlikte farklı zindanları ve bölgelerin keşfedebiliyor, takımımız içerisindeki karakterleri geliştirebiliyor ve istatistiklerini yükseltebiliyoruz. Siz de bu biçim Dizi tabanlı aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Darkest Dungeon II’ye bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz.
 
– Cook Serve Forever (8 Mayıs: aşçılık, idare, strateji)
 
 
Vertigo Gaming Inc. tarafından geliştirilen ve tıpkı takım tarafından yayınlanacak olan  aşçılık, idare, strateji oyunu Cook Serve Forever, 8 Mayıs tarihinde geliyor. Seyyar satıcı olarak bulunacağımız bu oyun içerisinde farklı farklı yemekler yapabilecek, müşterileri daha Fazla üzerimize çekebilecek ve daha Çok Nakit kazanabileceğiz. Oyun içerisinde karakterlerle birlikte diyaloglara girebilecek, bu karakterlerin ne istediğini öğrenebilecek ve ona nazaran servisimizi yapabileceğiz. Ne kadar Fazla servis yaparsak ve ne kadar Fazla satış yapabilirsek o kadar Fazla Nakit kazanarak yeni öğelerim ve maharetlerin kilidini açabileceğiz.
 
Oyun içerisinde strateji ve Vakit idaresi ögeleri bulunacak. Müşterilerin uzun mühlet bekletilmemesi gerekecek, doğal olarak müşterilere süratli bir formda servis edilmesi lazım. Oyun içerisinde bir aşçı olarak bulunacak ve müşteriler Fazla Çeşitli yiyecekler isteyecek ve biz de bunları yapmak için elimizden geleni yapacağız. Oyun içerisinde en uygun sokak satıcısı olmak için gayret edecek, bu oyunu ister Biricik oyunculu istersek de Mahallî eşli oyunculu olarak oynayabileceğiz.
 
Birçok farklı oyun modunun yer aldığı bu yapın içerisinde Biricik oyunculu olarak oyna iç olursak Biricik başımıza ilerleyecek ve Çeşitli misyonları yapabileceğiz. Şayet arkadaşımızla birlikte oynamak istersek de onunla birlikte yemekler pişirecek, müşterilere hizmet edecek ve daha fazlasını yapabileceğiz. Oyun içerisinde Lokal eşli oyun modu yer oluyor. öteki oyuncularla birlikte ne yazık ki oynamıyor yani oyunu oynamak için yanınıza arkadaşınız çağırmanız ve bölünmüş ekranda bu oyunu oynamanız gerekiyor.
 
 
Serinin yeni oyunu diyebileceğimiz bir üretim içerisinde yeni maceralara atılacak, yeni maceralara atıldıkça yeni tanımların kilidini açabilecek ve müşterilere en düzgün hizmeti sunmaya çalışacağız. Oyun içerisinde arka planda bir hikaye anlatılacak ve bu hikaye kapsamında da Çeşitli misyonları yerine getirmeye çalışacağız. Oyunda bir yandan vazifeleri yerine getirirken diğer yandan ise karakterlerle birlikte yani müşterilerle birlikte diyaloglara girebilecek, onlarla sıkı bağlar kurabilecek ve ne istediklerini öğrenmeye çalışacağız.
 
Başarıya ulaşmak için Daimi olarak uğraşacağınız oyun içerisinde sokak yemekleri üzerinde ustalaşmaya çalışacak, yemekler pişirerek ve en uygununu yapmaya başlayacağız. Geliştirici takım daha Evvel bu oyuna misal bir oyun yaptı ve bunu da biz serinin yeni oyunu olarak kıymetlendirebiliriz. Geliştirici grup daha Evvel Cook, Serve, Delicious  adlı oyunu bizlere sundu ve bu oyun epey Çok sattı ve Fazla Çok oyuncu tarafından oynandı. Aşikâr bir muvaffakiyete imza atan bu üretimden sonra ise artık yeni bir oyun geliyor. Bu oyunu daha Çok mekaniğin, daha Çok içeriğin ve daha Çok özelliğin yer alması bekleniyor.
 
 

Başarılı bir aşçı olmamız gereken bu üretim içerisinde üstte bahsettiğim üzere arka planda bir hikaye anlatılıyor ve bu öykünü de dramatik bir hikaye olacağı belirtiliyor. Oyun içerisinde bir yandan misyonları yaparken öteki yandan ise bu kıssayı deneyimleyebiliyoruz. Oyunda Yeniden Yan misyonlar bulunuyor. Bu Yan vazifeleri yaparak daha Çok puan ve Nakit kazanabiliyoruz.

Kazandığımız bu içeriklerle birlikte yeni vazifeleri atılabiliyoruz. Oyun içerisinde Yemek pişirebiliyor, yeni teknikler öğrenebiliyor ve müşterilere Daimi olarak hizmet sağlayabiliyoruz.
 
Oyunda Yine Yemek yapabileceğimiz ve sokak lezzetlerine farklı bir Ebat kazandırabileceğimiz Türlü objeler ve öğeler bulunuyor. Bu objeler ve öğelerle birlikte yeni içerikler çıkartabiliyor, eni tanımların kilidini açabiliyor ve farklı farklı sokak lezzetlerini müşterilere sunmaya başlıyoruz. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz baharatlar, çeşniler, anne yemekler ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Bunları harmanlamak, müşterilere sunmak ve bir Yemek haline getirmek ise tamamı bizim işimiz olacak.
 
Geliştirici grubun üzere belirttiğine nazaran oyun içerisinde onlarca saatlik bir içerik bizleri bekliyor olacak. Bu saat diliminde oyunu oynayabilecek, öykünün sonuna erişebilecek ve yeni yeni tanımların kilidini açabileceğiz. Oyunda Yeniden kullanabileceğimiz yüzlerce gereç yer alacak ve bu materyalleri kullanmak büsbütün bizim işimiz olacak. Oyunda kullanacağımız gereçler ile yeni tanımların kendini açabilecek ve müşterilere daha uygunu sunacağız. Dinamik Yemek pişirme sistemi sayesinde yemeklerle şahsen ilgilenebilecek ve bu yemekleri şahsen müşterilere biz sunmaya başlayacağız.
 
 
Birçok farklı pişirme tekniğinin ve üretim tekniğinin yer aldığı bu oyun içerisinde dinamik Yemek pişirme sistemi kıyısında bir aşçı olarak bulunacak, sokakta müşterilere yeni lezzetler sunacak ve daha fazlasını yapabileceğiz. Oyunda üstte da bahsettiğim üzere arka planda bir hikaye anlatılacak, bu öyküyü ister Biricik oyunculu istersek de eşli olarak oynayabileceğiz. Öykünün tamamını yanımıza çağırdığımız arkadaşımızla birlikte oynayabilecek ve oyunun sonuna kadar arkadaşımızla birlikte ilerleyebileceğiz. Eşli modda oyunu üstte da bahsettiğim üzere yalnızca yanımıza çağırdığımız arkadaşımızla birlikte bölünmüş bir ekranda oynayabilecek yani çevrimiçi olarak Öbür oyuncularla birlikte oynayamayacağız.
 
Seslendirmiş bir hikaye içeriğinin yer aldığı bu oyun içerisinde bizlere dramatik bir hikaye anlatılacak. Bu öyküyü kapsamında biz de  hayat öykümüzü öğrenecek ve buralara kadar nasıl geldiğimizi dinlemeye başlayacağız. Farklı farklı Özgün müziklerin de yer aldığı bu imal içerisinde arka planda bu müzikleri dinleyebilecekler, oyun içerisine kendimizi daha düzgün adapte edebileceğiz. Müzikler oyun içerisinde epey yer kaplayacak ve müzikler sayesinde de bir yandan yemekler pişirecek öteki yanda dan müşterilere bu yemekleri sunabileceğiz.
 
 
Cook Serve Forever içerisinde Yeniden üstte bahsettiğim üzere farklı farklı müşterilerle karşılaşabilecek, müşterilerle yani karakterlerle etkileşime geçebilecek ve onlarla Daimi olarak diyaloglara girebileceğiz. Onlarla birlikte Daimi olarak konuştukça daha Çok sohbet edebilecek ve sohbet bir yerden sonra derinlere ulaşacak. Müşterilerle birlikte sıkıp bağlar kurabilecek ve müşterilerle sohbetimize asla kesmeyeceğiz. Münasebetiyle müşterilerle ne kadar Fazla ilgilenirsek o kadar gözlerinde yeterli olabilecek ve kendi meslek basamaklarımızda yükseltebileceğiz.
 

Renkli sana tarza sahip bu imal içerisinde İlgi alımlı karakterler, İlgi cazibeli bir hikaye ve içerik bizleri bekliyor olacak. Bu üretimi da çıkış yaptığı üzere daima Bir arada deneyebileceğiz.

Strateji ve Yönetim ögelerini bünyesinde barındıran bu aşçılık oyunu 8 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu tarih prestijiyle çıkış yapacak bu oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve dilerseniz Steam sayfası üzerinden İstek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz. Oyunun ne yazık ki şu anda bir demo sürümü bulunmuyor. Demo sürümü bulunmadığı için de rastgele bir Deneyim fırsatı elde edemedik. Hasebiyle oyun çıktığı Vakit bu yapıyı direkt olarak deneyebileceğiz.
 
 
Oyunun diğer yandan Türkiye fiyatı da bilinmiyor fakat çıktığı gün Türkiye fiyatı da belirli olacak ve oyunu bütçemize nazaran satın alabileceğiz. Siz de bu üslup strateji ve Yönetim ögelerinin harmanlandığı aşçılık oyunlarından hoşlanıyorsanız, daha Evvel geliştirici grubun çıkarmış olduğu oyunu oynadıysanız yahut yeni bir maceraya yaratılmak istiyorsanız bu üretime bir göz alabilir ve bir Talih verebilirsiniz.
 
– Midautumn (9 Mayıs: aksiyon, macera, rol yapma)
 
 
Team Midautumn tarafından geliştirilen ve tıpkı takım tarafından yayınlanacak olan  aksiyon, macera, rol yapma oyunu Midautumn, 9 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Renkli bir dünyayı bizlere sunacak olan bu imal içerisinde İlgi cazibeli karakterler, İlgi cazip sanat stili ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Oyunda renkli karakterler ve renkli bir dünya yer alacak ve bu renkli dünya içerisinde farklı farklı maceralara atılabileceğiz. Oyun içerisinde bir karakteri Denetim edecek ve arka planda da bizlere bir hikaye anlatılacak. Bu hikaye kapsamında Aka maceraları atılabilecek ve farklı düşmanları ortadan kaldırabileceğiz.
 
Oyun içerisinde renkli sanat tarzı yer alacak, piksel grafiklerle birlikte de Aka maceralara atılacak ve bu maceralar kapsamında Çeşitli zindanlara gerçek adım atabileceğiz. Midautumn içerisinde gezebileceğiniz Çeşitli alanlar bulunacak ve bu alanlarla birlikte etkileşime geçebileceğimiz Türlü karakterler bulunacak. Oyun içerisinde farklı farklı karakterlerle konuşacak ve onlarla birlikte sohbet edebileceğiz.
 
Oyun içerisinde bizlere aksiyon ve rol yapma ögeleri sunulacak, bir yandan macera ögeleri harmanlanacak ve kendimizi zindan temelli bir yapıda bulabileceğiz. Oyun içerisinde Tekrar farklı farklı ruhlar ve Kötü düşmanları alt etmeye çalışacak ve bu dünyaya musallat olan tehlikeleri ortadan kaldırmaya başlayacağız. Oyun içerisinde birçok farklı bölgeye ilerleyecek ve bu bölgelerin her birinin kendine ilişkin teması ve yapısı bulunacak. Bu bölgelerde yer Meydan tehlikeleri büsbütün temizlemeye koyulacağız.
 
 
Oyunda bir karakteri Denetim edecek ve bu Ira kapsamında Çeşitli maharetlere Yargıç olacak ve düşmanları da bu maharetlerle birlikte öldürebileceğiz. Oyunda süratli bir formda sağa sola kaçma yeteneği, düşmanların üzerine büyü atma ve yakın dövüş akınları yer alacak. İstediğiniz üzere bu atak tarzlarını harmanlayacak, Çeşitli kombolar oluşturacak ve düşmanları bir anda ortadan kaldırabileceğiz.
 
Bir yandan gençlik temasını bizlere sunan bu imal içerisinde arka planda bizlere bir hikaye anlatılacak ve bu hikaye kapsamda kendimizi rahatlatıcı bir ortamda bulabileceğiz. Zira oyun içerisinde yer Meydan karakterler ve konuşmalar gençlik yılları temasını bizlere  aktarıyor ve kendimizi arkadaşlarımızla birlikte bir ortamda oynarken bulabiliyoruz.
 
Oyun içerisinde farklı farklı dünyalar yer alıyor ve bu dünyalar ortasında geçiş yapabiliyoruz. Oyunda olağan bir formda gezip tozabileceğimiz bir yer bulunurken diğer taraftan ise ruhlar alemine geçiş yapabiliyoruz. Ruhlar aleminde Kötü ruhlar yer alıyor ve burada Çeşitli tehlikeler bizleri bekliyor. Münasebetiyle oyunda bulunan bu Ruhlar Alemini temizlemeye başlıyor ve burada bulunan tehlikeleri ise ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde Daimi olarak kendimizi zindanlar içerisinde bulabiliyor ve bizim maksadımız ise büsbütün bu zindanları temizlemek oluyor. Oyunda farklı zindanları hakikat atılabiliyor ve her zindanın kendine has yapısı, Hasım tipleri ve teması bulunuyor. Münasebetiyle bu zindanları araştırmak, bu zindanları keşfetmek ve bu zindanlardaki gizemleri büsbütün açığa çıkarmak büsbütün bizim işimiz oluyor. Bu yüzden Daimi olarak kendimizi zindanlar içerisinde bulabiliyor ve bu nedenle bu bahiste ustalaşabiliyoruz.
 
 
Oyun içerisinde kullanabileceğimiz Türlü maharetler ve silahlar bulunuyor ve bu hünerleri kullanmak ise her oyuncuya nazaran değişkenlik gösterebiliyor. Oyunda bir hami olarak bulunuyor ve hami olarak da bizim emelimiz tehlikelere karşı insanlığını korumak ve etrafı büsbütün bu tehlikelerden arındırmak. Oyunda farklı farklı dünyaların olduğundan bahsettim, bu dünyalara geçiş yaparak daha Çok hikaye içeriğini ortaya çıkarabilir ve kıssayı bu sayede ilerletebiliyoruz. Yani oyun içerisinde olağan bir dünya ve ruhlar alemi bulunuyor. Bu ruhlar alemine geçiş yaptığımız sürece hikaye ilerleyebiliyor ve hikaye içeriğini de bu dünya içerisinde deneyimleyebiliyoruz.
 
Midautumn içerisinde etrafı keşfetmek epeyce Ehemmiyet arz ediyor. Zira bu etrafı keşfetme ile birlikte hem Türlü gizemleri ortaya çıkarabiliyoruz hem de yeteneklerimize Yetenek ekleyebiliyoruz. Oyunda sağda solda Türlü öğeler bulabiliyoruz ve öğelerle birlikte kendimizi güçlendirebiliyor ve yeni silahların sahibi olabiliyoruz. Oyunda hem karakterimizin yeteneklerini arttırabiliyor hem de istatistiklerini yükseltebiliyoruz. Bir yandan karakterimizi güçlendirebileceğimiz ve öbür yandan da yeni silahlar elde edebileceğiniz bu oyunun içerisinde Türlü zindanlara dalış yapabiliyor ve bu zindanları büsbütün temizleyerek düşmanlardan arındırabiliyoruz. Oyun içerisinde ilerledikçe de yeni karakterler keşfedilebiliyor ve yeni maharetlerin kilidini açabiliyoruz.
 
 
Oyunda ne kadar Fazla zindan temizlersek o kadar Fazla özelliğin ve marifetin kilidini açabiliyor ve yeni silahlara da bu sayede erişebiliyoruz. Münasebetiyle oyun içerisinde kendimizi Daimi olarak zindanları temizlerken bulabiliyor ve kıssanın gidişatını bu formda etkileyebiliyoruz. Bu zindanlarda farklı farklı karakterler ile karşılaşabiliyor ve bu karakterlerle de etkileşime geçebiliyoruz.
 
Renkli sanat tarzının yer aldığı bu oyun içerisinde olağan düşmanlar haricinde bir de işveren savaşları bulunuyor. Patrorn savaşları Olağan ki olağan savaşlara nazaran daha şiddetli ve daha çetin geçebiliyor. Münasebetiyle oyun içerisinde kendi marifetlerimiz üstünde ustalaşmamız gerekiyor ve işverenleri da bu biçimde alt etmemiz gerekiyor. İşveren savaşlarında Daimi olarak süratli devinim etmek gerekiyor ve onların hücumlarına karşı gelmemiz gerekiyor. Akınlarını gerçekleştirdiği anda gerçek vakti tutturarak biz de saldırımızı gerçekleştirebiliyoruz ve bu işvereni daha kısa müddette alt etmeye çalışıyoruz. Münasebetiyle oyun içerisinde bu işveren savaşları da Aka yer kaplıyor diyebilirim.
 
 
Oyun içerisinde farklı farklı atmosferler ve farklı Hasım cinsleri bizleri bekliyor olacak. Karanlık bir atmosferin Yargıç olduğu günlerden güneşli bir güne hakikat geçiş yapabileceğimiz bu oyunda farklı farklı ortam çeşitleri de yer alıyor. Bu ortamlarla birlikte kendimizi Aka bir tehlikenin içerisinde olduğumuzu anlayabiliyor ve bu tehlikeyi de alt etmek için Aka gayretler içerisine girebiliyoruz. Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere iki farklı dünya yer alıyor: Bir bulunduğumuz dünya Öteki ise ruhlar dünyası. Ruhlar dünyasına adım attığımız Vakit kıssanın gidişatını görebiliyor ve her gittiğimizde de atmosferin değiştiğini hissedebiliyoruz. Oyun içerisinde her bir ruhlar alemine giriş yaptığımız Vakit etrafın yağmur altında kaldığını görebiliyor yahut etrafım güneşli olduğunu deneyimleyebiliyoruz. Yani ruhlar alemine her gittiğimizde atmosfer ve tema değişkenlik gösteriyor diyebilirim.
 
 
Aksiyon ve rol yapma ögelerini bünyesinde barındıran bu üretim 9 Mayıs tarihinde Steam üzerinden PC platformuna çıkış yapmayı bekliyor. Oyun birinci etapta erken erişim sürümü olarak bizlere sunulacak ve bu süreç boyunca Geri bildirimler önemsenecek. Erken erişim sürümünde tam sürümde yer alacak birçok özellik bulunmayacak lakin yavaş yavaş yeni güncellemelerle birlikte erken erişim sürümü geliştirilecek. Siz de bu biçim aksiyon rol yapma oyunlarından hoşlanıyorsanız ve bir yandan piksel grafikli üretimleri oynamayı seviyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz. Oyunun öte yandan şu anda bir demo sürümü bulunmuyor. Hasebiyle oyunu çıktığı gün oynayabilecek ve deneyimleyebileceğiz.
 
– Mechabellum (11 Mayıs: strateji, simülasyon, taktik, savaş)
 
 
Game River tarafından geliştirilen ve Paradox Arc tarafından yayınlanacak olan strateji, simülasyon, taktik, Cenk oyunu Mechabellum, 11 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. ilim kurgu temalı bu taktik savaşları oyunu içerisinde kendi ünitelerimizi üretebilecek bu ünitelerle birlikte düşmanlara karşı gelebilecek ve kendi ünitelerimizi istediğimiz üzere yönlendirebileceğiz. Oyun içerisinde istikbal teması bizlere aktarılacak ve bu kapsamda Türlü bölgeleri ele geçirmeye çalışacağız ve kendimize ilişkin bu bölgeleri kolonileştirmeye çalışacağız. Yani o bölgelere Yargıç olmak bu oyun içerisinde Temel Gaye olacak.
 
Oyunda atılacağımız bu taktik savaşları içerisinde farklı farklı bölgelere gerçek adım atabilecek, bölgelerin yapılarından faydalanabilecek ve her bölgenin kendine ilişkin yapası bulunacak. Bu bölgelerde en yeterli biçimde kendimize ilişkin açıklar bulmaya çalışabilecek, arazi yapısından faydalanmaya başlayacak ve ünitelerimizi o yapıya nazaran Türlü taktikler içerisinde sokabileceğiz.
 
Tek oyunculu ve çevrimiçi PvP
 
 
Oyun içerisinde daima Biricik oyunculu hem de çevrimiçi PvP modu yer alacak. Bu modlar ortasında geçiş yapabilecek ve istediğimiz mod içerisinde düşmanlara karşı yahut oyunculara karşı gelebileceğiz. Biricik oyunculu mod içerisinde Yapay zekaya karşı gelebilecek ve onların ünitelerini ve bölgelerini ele geçirmeye çalışacağız. Böylelikle Biricik oyunculu bir tecrübe elde etmeye başlayacağız. diğer taraftan çevrimiçi değil moda geçiş yaparsak öteki oyuncularla birlikte bir harita üzerinde karşılaşabilecek, en süratli gelişen ve en süratli ünite üreten şahıs karşı hücuma geçebilecek yahut kendini savunabilecek. Bu üslup strateji tecrübesini bu imal içerisinde yaşayabileceğiz.
 
Diğer taraftan oyunculara karşı gelebileceğimiz bir oyun içerisinde yanımıza arkadaşlarımızı da çağırabilecek ve bir olup diğer oyunculara karşı kapışabileceğiz. Yani oyun içerisinde çevrimiçi eşli oyun modu da bulunacak. Bunun yanı Dizi çevrimiçi eşli oyun kapsamında yakın arkadaşlarımızı yanımıza çağırarak onlarla kapışabilecek ve onlara Güç gösterisi de yapabileceğiz.
 
Uzak gezegenleri mevzu Meydan bu strateji taktik aksiyon içerisinde istikbal ve ilim kurgu teması bulunacak. Bu ilim kurgu teması kapsamında Türlü robotlar üretebilecek ve bu robotları en yeterli biçimde düşmanlara karşı kullanmaya çalışacağız. Oyun içerisinde devasa robot ordusu oluşturmaya ve bu robot ordusu ile birlikte kendimize ilişkin Türlü  koloniler elde etmeye başlayacağız. Oyunda ürettiğimiz bu robotlarla birlikte füzeler ve roketler atabilecek ve  düşmanlara karşı süratli bir atak gerçekleştirebileceğiz.
 
Her ünitenin kendine mahsus yapısı bulunacak
 
 
Mechabellum içerisinde farklı farklı Cenk üniteleri bulunacak ve bu üniteleri üretmek için Natürel ki etrafa Türlü kaynaklar bulmamız gerekecek. Hem etrafta Çeşitli kaynaklar bulabilecek hem de yeni üniteler üreterek düşmanlara karşı daha tesirli bir formda çıkabileceğiz. Her ünitenin kendi mahsus yapısı, özelliği ve gücü bulunacak. Bu ünitelerden yararlanmak için Alışılmış ki öncelikle onların çalışma sistemlerini öğrenebilecek ve hangi ünitenin ne yaptığını bulmaya çalışacağız. Oyun içerisinde uzaktan füzeler gönderebilecek, roketler atabilecek ve makineli tüfeklerimizi ateşleyebileceğiz.
 
Mekanik ordularını üretebileceğimiz bu strateji oyunu içerisinde Aka haritalar karşımıza çıkacak. Bu Aka haritaları keşfetmek, bütün haritayı açmak ve neler olduğunu öğrenmek büsbütün bizim işimiz olacak. Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere istikbal temasıyla birlikte Çeşitli gezegenlere atılacak ve bu gezegenleri keşfetmeye başlayacak ve etrafı ne kadar Fazla keşfedersek o kadar Fazla kaynak toplayabilecek ve ardından ise o kadar süratli bir formda gelişebileceğiz.
 
Oyundaki Temel hedefimiz her strateji ve taktik oyunlarda olduğu üzere kendimize ilişkin  bir orada oluşturmak ve bu orduyu en yüksek sayıya ulaştırmak olacak. Bu orduyla birlikte düşmanlara karşı gelebilecek ve onlara aman vermeyeceğiz. Kendi ordumuzla birlikte Hasım bölgelerine gerçek ilerleyebilecek, ordumuzu istediğimiz üzere yönetebilecek ve komuta edilebileceğiz. Bunun yanı Dizi Hasım bölgelerini yağmalayarak ve onları ele geçirerek daha Çok kaynağa sahip olacağız. Elde ettiğimiz kaynak ve ganimetlerle birlikte daha Çok ünite üretebilecek ve  robot ordumuza daha Çok yeni robot ekleyebileceğiz.
 
 
Oluşturduğumuz bu robot ordusuyla birlikte birçok oyuncuyla  beraber karşılaşacak, onların da stratejilerini çözmeye çalışacak ve oyunda Daimi olarak kendimizi bir şeyler üretirken bulabileceğiz. Stratejik ve planlı düşünmenin Fazla Kıymetli olduğu bu oyun içerisinde öbür rakiplere karşı savaşırken elbette oyun içerisinde birazcık ehil olmamız gerekecek. Alışılmış ki bu yüzden de oyunu bir süre oynamamız gerekecek. Münasebetiyle oyunda nasıl süratli ünite üretilir, en süratli biçimde nasıl bir ordu kurulur sorularının karşılığını öğrenmek hayli kıymetli.
 
Oyun içerisinde oluştuğumuz ordumuzla birlikte düşmanlara karşı gelebilecek ve kendi ünitelerimizi özelleştirebilecek ve hem de bu üniteleri güçlendirebileceğiz. Yani oyun içerisinde elde ettiğimiz ve ürettiğimiz bu robotların düzeyini arttırabilecek, düzeyini arttırdığımız Vakit da onların istatistiklerini ve güçlerini yükseltebileceğiz.
 
Oyun içerisinde farklı farklı üniteler yer alacak ve her ünitenin farklı özellikleri bulunacak. Bu üniteler ortasında süratli ve çevik bir robot bulunacak. Bu robot sayesinde düşmanların üzerine süratli bir biçimde gidebilecek ve düşmanlara bir anda gafil avlayabileceğiz. Çeşitli üniteler üretebileceğimiz bu imal  içerisinde süratli ve çevik makinelerden ağır robotlara kadar birçok Çeşitli ünite üretebilecek ve bu üniteleri en uygun biçimde kullanmaya başlayacağız. Oyun içerisinde hangi ünitesi üretebileceğimiz, bu üniteleri nerede ve nasıl kullanabileceğimiz büsbütün bize ilişkin olacak. Hasebiyle oyun içerisinde taktik ve strateji ayrıntıları bizim denetimimizde olacak. Ona nazaran de kendimize ilişkin bir strateji ve plan oluşturabileceğiz.
 
 
Mechabellum içerisinde üstte da bahsettiğim üzere hem Biricik oyunculu hem de çevrimiçi Fazla oyunculu bir Bina bulunacak. Doğal ki öncelikle oyunu öğrenmek ve oyun üzerinde Çeşitli stratejiler oluşturmak için kâfi tecrübeye sahip olmak ismine Yapay zekaya karşı Biricik oyunculu mod içerisinde oynamamız gerekecek. Hasebiyle birinci Evvel Biricik oyunculu mod içerisinde Yapay zekaya karşı kendinizi savunmaya ve Yapay zekaya karşı Türlü akınlar gerçekleştirmeye odaklanacağız. Ondan sonraki süreçte ise oyunu biraz alıştığımız Vakit öteki oyunculara karşı çevrimiçi mod içerisine iç olabilecek ve onlarla Aka çabalara atılabileceğiz.
 
Devasa mekanik ordularını üretebileceğimiz bu oyun içerisinde öteki oyuncularla birlikte kapıştığımız esnada onlara karşı Saha okuyabilecek ve onların bölgelerine ele geçirmek için yeni üniteleri Daimi olarak üretmeye başlayacağız. Düşmanlara karşı gelmeye çalıştığımız oyunda kullanabileceğimiz silahlar ortasında ise yangın bombaları, lazerler, roketler ve daha fazlası yer alacak. Bu cephaneleri de ateşlemek büsbütün bizim işimiz olacak ve düşmanları bu formda ortadan kaldırabileceğiz. Hasım ünitelerini ne kadar süratli bir formda ortadan kaldırırsak o kadar üstün hale gelebilecek ve kendi ordumuzun kayıpları da en üye inecek.
 
 
Strateji ve taktik tecrübesini üst seviyede olduğu Mechabellum, 11 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkacak. Siz de bu usul strateji ve taktik oyunlardan hoşlanıyorsanız ve istikbal temasını bünyesinde barındıra  yapımları seviyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz. Oyunda üstte da bahsettiğim üzere hem Biricik oyunculu hem de diğer oyunculara karşı kapışabileceğini Türlü modlar yer alıyor.
 
– TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 (11 Mayıs: yarış, simülasyon, motosiklet)
 
 
Raceward Studio tarafından geliştirilen ve Nacon tarafından yayınlanacak olan yarış, simülasyon, motosiklet oyunu TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3, 11 Mayıs tarihinde geliyor. Gerçekçi bir yapıya sahip olacak olan bu motosiklet yarışı oyunu içerisinde kendimize ilişkin bir meslek modunu başlatabilecek ve bu meslek modu sayesinde basamakları üste hakikat tırmanmaya çalışacağız. Oyun içerisinde öncelikle oyuna alışmak ismine Türlü pratik modları ve alıştırma modları bulunacak. Bu modlar sayesinde oyunun fiziklerine ve yapısına alışmaya çalışacak daha sonrasında ise Aka yarışlara ve meslek moduna atılarak kendi mesleğimizi yazmaya başlayacağız.
 
Gerçekçi bir sürüş deneyimi
 
Motosiklet severler için geliştirilmiş bu üretim içerisinde birçok farklı motosiklet yer alacak ve her bir motosiklete farklı modüller takabileceğiz. Motosikletimizi istediğimiz üzere özelleştirebilecek ve bu sayede daha güzel bir görünüme sahip olabileceğiz. Bunun yanı Dizi Tekrar motosikletimizle birlikte birçok yarışa katılabilecek ve bu motosikletin kesimlerini yükseltebilecek ve değiştirebileceğiz. Oyun içerisinde birçok kesim satın alabileceğimiz ve değiştirebileceğimiz Türlü mekanikler bulunacak. Bu mekanikler sayesinde de istediğimiz parçayı takabilecek ve bu durum motosikleti yüksek sürate sahip olmasına ve daha âlâ bir sürüş tecrübesi elde etmemize İmkan tanıyacak.
 
 
 
Simülasyon ögelerini bünyesinde barındıran TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 içerisinde motorumuzu istediğimiz formda yönlendirebilecek ve en âlâ tecrübe elde etmek için de yarışlara katılabileceğiz. Gerçekçi bir yarış tecrübesi bizlere sunmayı hedefleyen bu üretim içerisinde Yeniden sürüş dinamikleri hayli Değerli arz edecek. Oyun içerisinde yer aldığınız mühlet boyunca motosikletimizi devirmeden ve öbür motosikletlere çarpmadan yarışı tamamlamaya çalışacak ve kazandığımız yarışlarla birlikte de yeni modülleri kilidini açabileceğiz.
 
Motosiklet ve sürücüyü seçebileceğiz
 
Kolaydan zora hakikat ilerleyebileceğimiz bu imal içerisinde öncelikle kolay yarışlar karşımıza çıkacak daha sonra ise yarışların zorluğu artış gösterecek ve bu zorluklarla birlikte kendimizi daha güçlü bir yarış tecrübesi içerisinde bulabileceğiz. Oyun içerisinde farklı farklı yarış pistleri bulunacak ve bu pisler dahilinde birçok yarışa katılabilecek ve şampiyonalara bu yarışlar itibariyle başlayabileceğiz. Oyunda kullandığımız motosikletten şoföre kadar farklı farklı seçimler yapabilecek ve istediğiniz halde bu şoför ve motosikletle birlikte Aka yarışlara dalabileceğiz.
 
 
Oyun içerisinde kazanabileceğimiz Çeşitli unvanlar bulunacak ve unvanlar Natürel ki öncelikle meslek modunda yükselme ile ve yarışları kazanma ile alakalı alacak. Bunları kazanmak için de elimizden geleni yapabilecek ve öteki rakip oyunculara ve yarışçılara karşı kendinizi kanıtlamaya çalışacağız. Oyun içerisinde birçok farklı yarış bulunacak ve bu yarış cinsleri ile birlikte kendimizi daha âlâ gösterecek ve diğer oyunculardan daha Çok öne çıkmaya çalışacağız. Oyunda kazandığımız her yarışla birlikte ünümüzü daha da yayabilecek ve böylelikle öbür oyuncuların bizi konuşmasına sağlayabileceğiz.
 
Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere ister motosikletimizi seçebilecek ve istersek şoförümüzü bile seçebileceğiz. Oyunda geliştirici grubun belirttiğine nazaran 17 farklı şoför ve 21 farklı motosiklet bulunacak. Bu motosikletlerden ve şoförlerden istediğimiz seçebilecek ve bunlarla birlikte Türlü yarışlara ve şampiyonalara atılarak kendimize göstermeye ve öne çıkmaya çalışacağız. Oyunda Yeniden üstte da bahsettiğim üzere farklı farklı yarış pistleri bulunacak, her bir yarış pistinin kendine ilişkin teması, yapısı ve rotasyonları yer alacak. Bu yapıya ve rotasyonlara alışmak, yolun nasıl olduğunu öğrenmek büsbütün bizim işimiz olacak.
 
Münasebetiyle oyun içerisinde her bir pisti aslında birkaç kere deneyimlemek ve bu pistler üzerinde ustalaşmak gerekecek. Lakin bu halde yarışları kazanabilecek ve ezberlediğimiz pistler sayesinde daha süratli bir biçimde gayretleri kazanabileceğiz.
 
 
Oyun içerisinde elbette virajlara hakikat bir süratle giriş yapmak ve yanlışsız bir biçimde virajları geçmek için Çeşitli atılımlarda bulunabileceğiz. Motosikletimizi sağa yahut sola hakikat yatırabilecek fakat yatma esnasında Fazla Çok hareket yapmamamız gerekecek. Bu biçimde hem şoförümüzün hem de motosikletin farklı yerlere hakikat gitmesine sebebiyet verebileceğiz. Hasebiyle oyun içerisinde gerçekçi bir sürüş dinamiği bulunacak. Gerçekçi sürüş dinamikleriyle birlikte adeta televizyonda izlediğimiz olayı şahsen bu oyun içerisinde yaşamaya başlayacağız.
 
Farklı farklı yarış pistleri
 
Oyun içerisinde geliştirici grubun belirttiğine nazaran 32 farklı yarış pisti bulunacak ve her pistin kendine ilişkin yapısı ve özelliği bulunacak. Her pistte dönüşler farklı farklı olacak ve bu pislerde ustalaşmak büsbütün bizim işimiz olacak. Oyun içerisinde Yeniden geliştirici grubun belirttiğine nazaran 200 kilometreden Çok pist uzunluğu bulunacak, bu pistlerde istediğimiz üzere yarışabilecek ve istediğimiz üzere bu pisler üzerinde ustalaşabileceğiz. Oyunda Tekrar seçebileceğimiz Türlü şoförlerle motosikletler bulunacak. Bu motosikletlerle ve şoförlerle birlikte mesleğimizi şekillendirebilecek ve meslek basamaklarını çıkabileceğiz.
 
 
TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 içerisinde süratli bir yarış tecrübesi bizleri bekliyor olacak. Elbette hem gerçekçi tecrübe hem de süratli bir yarış atmosferi bizleri içine çeken ögelerden birkaçı. Oyunda Yine üstte bahsettiğim üzere meslek modu bulunacak. Meslek modu içerisinde farklı farklı misyonlar elde edebilecek ve mesleğimizde üstlere yanlışsız çıkabileceğiz.
 
Meslek modu içerisinde basamakları üstlere yanlışsız tırmanırken her kazandığımız yarışla birlikte yeni özelleştirmeler alabilecek ve motorumuz daha da güçlendirebileceğiz. Meslek moda aslında her biri oyuncunun oynayacağı standart bir mod olarak karşımıza çıkıyor.
 
Tek oyunculu ve çevrimiçi Fazla oyunculu deneyim
 
Oyun içerisinde Yeniden hem Biricik oyunculu hem de çevrimiçi Fazla oyunculu bir Bina sergileniyor. Biricik oyunculu mod bildiğiniz üzere Biricik başımıza atıldığımız ve meslek moda dahiline giriş yaptığımız bir kısım olarak karşımıza çıkıyor. Çevrimiçi Fazla oyunculu mod ise öteki oyuncularla birlikte kapıştığımız ve öteki oyunculara kendimizi gösterdiğimiz bir mod olarak karşımıza çıkıyor. Bu mod içerisinde dünyanın öbür taraflarında bulunan oyuncularla birlikte kapışabiliyor, onlara kendi gücümüzü gösterebiliyor ve yarışlarda daha ön plana çıkmaya çalışıyoruz. Münasebetiyle her iki modu da dilediğiniz üzere deneyebiliyor ve giriş yapabiliyorsunuz.
 
Haftalık yarışlar ve aylık etkinlikler yer alıyor
 
 
Oyunda Yeniden katılacağımız yarışlar dışında bir de haftalık ve aylık olarak etkinlikler yer alıyor. Bu haftalık ve aylık olarak yapılan etkinliklerle birlikte daha Çok yarışçı bu uğraşta yer alıyor ve bu etkinlikler sonrasında ise Şayet kazanırsak daha Çok mükafatın ve içeriğin sahibi olabiliyoruz. Oyun içerisinde Yeniden bu haftalık ve aylık etkinlikler bizlere ekstra bir heyecan katıyor ve oyuna çeşitlilik getiriyor. Münasebetiyle çeşitlilik açısından bu yarışlar ve etkinlikler epey Ehemmiyet arz ediyor.
 
Profesyonel bir yarışçı olabileceğimiz bu oyun içerisinde gerçekçi bir sürüş tecrübesi bizleri bekliyor olacak. Oyundaki her bir rotayı her bir pisti ve her bir dinamiği öğrenmek gerekiyor fakat bu formda ehil bir yarışçı olarak bu üretim içerisinde bulunabiliriz.
 
 

TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3, 11 Mayıs tarihinde biz oyun  severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şu anda oyunun Steam sayfası Aleni durumda ve dilerseniz Steam sayfası üzerinden İstek listenize ekleyebilir ve oyun çıktı gün bir bildirim alabilirsiniz. Oyun diğer yandan ön siparişlere Aleni durumda. Ön siparişler kısmında iki farklı sürüm bulunuyor. Standart sürüm 525 Türk Lirası, Fan Edition ise 620 Türk lirasından satışta. Dilerseniz oyunu şimdiden ön sipariş verebilir ve oyunu sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir