Mayıs 2023’te çıkış yapacak tüm Nintendo Switch oyunları

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 29, 2023 Yorum Yok

 
Mayıs ayı içerisinde çıkış yapacak birçok Switch oyunu yer alıyor. Çıkış yapacak oyunların tam listesini aşağıdan görebilirsiniz.
 
Tam Liste:
– 1 Mayıs: Final Fantasy Pixel Remaster: FF35th Anniversary Edition (PS4, Switch)
– 2 Mayıs: Toziuha Night: Dracula’s Revenge (Switch)
– 3 Mayıs: Color Pals (Switch)
– 3 Mayıs: Üstün Dungeon Maker (Switch, PC)
– 3 Mayıs: Weeping Willow (XBX/S, XBO, PC)
– 4 Mayıs: Jigsaw Puzzle Fever (Switch)
– 4 Mayıs: Mia and the Dragon Princess (Switch, PC)
– 4 Mayıs: No Place Like Home (Switch)
– 4 Mayıs: Pathfinders: Memories (Switch)
– 4: Mayıs The Shooting Range 3D: Shooting Gallery Simulator (Switch)
– 4 Mayıs: Urbek City Builder (Switch)
– 5 Mayıs: Duru – About Mole Rats and Depression (Switch, PC)
– 6 Mayıs: Scrap Bolts (Switch)
– 8 Mayıs: Poosh XL (Switch, PC)
– 9 Mayıs: Dokapon Kingdom: Connect (Switch)
– 10 Mayıs: Garden Simulator (Switch)
– 11 Mayıs: Elemental War 2 (Switch)
– 11 Mayıs: Leap From Hell (Switch)
– 11 Mayıs: Fuga: Melodies of Steel 2 (PS5, PS4, XBX/S, XBO, Switch, PC)
– 11 Mayıs: Local News with Cliff Rockslide (Switch)
– 11 Mayıs: Murderous Muses (Switch)
– 11 Mayıs: Pretty Girls 2048 Strike (Switch)
– 11 Mayıs: TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 (PS5, PS4, XBX/S, XBO, Switch, PC)
– 12 Mayıs: Family Fun Night (Switch)
– 12 Mayıs: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (Switch)
– 12 Mayıs: Toziuha Night: Dracula’s Revenge (Switch)
– 16 Mayıs: Lego 2K Drive (PS5, PS4, XBX/S, XBO, Switch, PC)
– 17 Mayıs: Daymare: 1994 Sandcastle (PS5, PS4, XBX/S, XBO, Switch)
– 17 Mayıs: Under the Warehouse (Switch)
– 18 Mayıs: Murtop (Switch, PC)
– 18 Mayıs: Winter’s Wish: Spirits of Edo (Switch)
– 19 Mayıs: Alchemic Cutie (PS4, Switch)
– 23 Mayıs: Farming Simulator 23 (Switch)
– 23 Mayıs: Monster Menu: The Scavenger’s Cookbook (PS5, PS4, Switch)
– 23 Mayıs: Puzzle Bobble Everybubble! (Switch)
– 23 Mayıs: Warhammer 40,000: Boltgun (PS5, PS4, XBX/S, XBO, Switch, PC)
– 25 Mayıs: Akai Ito HD Remaster (Switch)
– 25 Mayıs: Aoi Shiro HD Remaster (Switch)
– 25 Mayıs: Bat Uzunluk (PS5, PS4, XBX/S, XBO, Switch, PC)
– 25 Mayıs: Do Not Feed the Monkeys 2099 (Switch, PC)
– 25 Mayıs: Fuyukara, Kururu. (Switch)
– 25 Mayıs: Hello Kitty and Friends: Happiness Parade (Switch)
– 25 Mayıs: Hush Hush (Switch)
– 25 Mayıs: Kizuna AI – Touch the Beat! (PS5, PS4, Switch, PC)
– 26 Mayıs: Fitness Circuit (Switch)
– 30 Mayıs: Farworld Pioneers (PS5, PS4, XBX/S, XBO, Switch, PC)
– 31 Mayıs: Potion Craft: Alchemist Simulator (Switch)
– 31 Mayıs: Undying (Switch) 
 
– Farming Simulator 23 (23 Mayıs: Switch, çiftçilik, simülasyon, yönetim)
 
 
Giants Software tarafından geliştirilen ve birebir takım tarafından yayınlanacak olan çiftçilik, simülasyon, Yönetim oyunu Farming Simulator 23, 23 Mayıs’ta Switch konsoluna geliyor. Çiftliğimizi kurabileceğimiz ve her türlü tarım eseri yetiştirebileceğimiz bu imal içerisinde geniş bir macera bizleri bekliyor olacak. Oyunda ayrıntılı simülasyon ögeleri ve Yönetim ögeleri yer alacak. Bu ögeleri ve öğeleri büsbütün kendimiz kullanabileceğiz ve oyundaki bütün çiftlik ögelerini Biricik tek elden geçirebileceğiz. Oyun içerisinde isminden de anlaşılacağı üzere kendimize ilişkin bir çiftliğimiz bulunacak, bu çiftliğimizi dilediğimiz üzere genişletecek ve istediğimiz üzere de büyütebileceğiz.
Detaylı simülasyon tecrübesi yaşayabildiğimiz bu üretim içerisinde Çağdaş bir tarım merkezi kurmaya çalışacak. Bu tarım merkezi ile birlikte istediğimiz eseri yetiştirmeye, istediğimiz eseri büyütmeye ve hasat etmeye başlayacağız. Oyunda çiftliğimizin yapısını, dekorunu ve genişliğini değiştirebilecek, istediğimiz üzere bütün ayrıntılara Yargıç olabileceğiz. Oyunda büyüklük küçüklü birçok ayrıntı bizleri bekliyor olacak ve en büyüğünden en Ufak ayrıntısına kadar büsbütün Denetim bizde olacak. Hasebiyle bu stil simülasyon oyunlarda Fazla Çok ayrıntı yer alıyor ve bu üretimde da her türlü ayrıntı bizim elimizde.
 
 
Oyun içerisinde Aka bir çiftlik yer alacak ve bu çiftliği istediğimiz üzere geliştirebilecek ve büyütebileceğiz. Öncelikle çiftlik içerisinde hasat yapabilecek, burada Çeşitli hayvanlar yetiştirebilecek, kendi eserlerinizi istediğimiz üzere envanterimize atacak ve depomuza yollayabileceğiz. Bunun yanı Dizi eserlerimizi yönetecek ve hangi eserlerin sağlam hangi eserlerin tarihi geçecek olduğuna karar verecek ek olarak mevsim geçişleri bulunacak ve bu mevsim geçişleriyle birlikte hasadın biçimi değişecek ve biz de bu Biçim değiştiren ögelere da dikkat etmemiz gerekecek.
Farklı zorlukların yer aldığı bu yapının içerisinde her bir zorluğu aşmak için Türlü ataklarda bulunabilecek, tarımın ince ayrıntılarını öğrenebilecek ve tarım üzerinde ustalaşmaya başlayacağız. Oyun içerisinde Tekrar tarım alanlarını sürmek ve hasat etmek için Türlü araçlar bulunacak ve bu araçlar gerçeğe yakın bir formda karşımıza çıkacak. Özgün lisanslı bir araç listesinin yer aldığı bu üretim içerisinde makul ölçülerde paralar kazanarak bu araçlara erişebilecek, bu araçları tarım yerleri üzerinde kullanabilecek ve hem yetiştirme süratimizi arttıracak hem de hasat etme süratimiz yükselteceğiz. Böylelikle daha Çok ölçülerde Nakit kazanabileceğiz.
 
 
Farming Simulator 23 içerisinde Nakit kazanmak hayli Ehemmiyet arz edecek. Zira kazandığımız parayla birlikte yeni tarım eserlerinin kilidini açabilecek bunun yanı Dizi yeni araçların kilidini de açarak bunları bünyemize iç edebileceğiz. Bu araçlarla birlikte hem daha süratli bir biçimde çiftliğimizi geliştirebilecek hem de kendi toprağımızı daha verimli bir halde işleyebileceğiz. Araçlar oyun içerisinde Fazla Ehemmiyet arz edecek zira bir kişinin toprağa sürmesi ile bir aracın toplu bir formda bir alanı süratli bir halde sürmesi epey ayrım ediyor. Hasebiyle araçların kendi çiftliğinizde olması hayli değerli. Bu araçların da kendine ilişkin Çeşitli ayrıntıları bulunacak yani oyun içerisinde düşük verimli araçlardan yüksek verimli araçlara kadar Çeşitli araç markaları yer alacak. Bu markalardan istediğinizi seçebilecek ve kendi kazandığınız paraya nazaran de bu araçları satın alabileceksiniz.
Tarım merkezi kurmak için atıldığımız bu imal içerisinde yalnızca tarım eserleri değil hayvancılık, ormancılık ve daha fazlası yer alacak. Münasebetiyle oyunda ek olarak yapabileceğimiz Fazla Çok Faktör bulunacak. Oyun içerisinde tarım dışında yapabileceğimiz hayvancılıkla birlikte Türlü hayvanlar besleyebilecek, yeni kümesler ve yapılar inşa edilecek ve hayvanları buraya yerleştirebileceğiz. Hayvanların Tekrar bakım masraflarını şahsen biz karşılayabilecek, onların yemlerini yiyeceklerini tedarik edebilecek ve yeni hayvanların doğmasına vesile olabileceğiz. Oyun içerisinde istediğimiz hayvan cinslerini besleyebilecek ve onları çiftliğimize iç edebileceğiz. İneklerden koyunlara kadar birçok hayvan çeşidi bulunacak ve bu hayvanlardan istediğimizi kendi çiftliğimize yerleştirerek istediğimiz üzere besleyebilecek ve büyütebileceğiz ve onların hem etinden hem de üstünden yararlanabileceğiz.
 
 
Farming Simulator 23  içerisinde seriden aşina olduğunu Çeşitli özellikler yer alacak. Bunun yanı Dizi yeni mekanikler ve içerikler de bizlere aktarılacak. Elbette bir seri haline gelen bu çiftçilik simülasyon serisinde her bir yeni oyunla birlikte yeni özellikler bizlere sunuluyor. Hasebiyle bu yeni sürüm içerisinde de yapabileceğimiz hayli Çok Amel yer alıyor.
Serinin yeni oyunuyla birlikte kendi çiftlik merkezimizi kurabilecek, bu çiftlik merkezi ile birlikte işlerimizi genişletebilecek ve daha Çok Nakit kazanabileceğiz. Oyunda Tekrar yüzün üzerinde satın alabileceğimiz ve kullanabileceğimiz Çeşitli araçlar bulunacak bunun yanı Dizi 400’den Çok makine yer alacak ve bu makinelerle birlikte çiftliğimizi daha verimli ve daha kazanabilir hale getirebileceğiz. Bunun dışında oyun içerisinde kurabileceğimiz Çeşitli seralar ve kovanlar bulunacak. Bu seralar ve kovanlar aracılığıyla da kendi çiftliğimizi daha verimli hale getirebilecek ve yapabileceğimiz işleri daha da çeşitlendirebileceğiz.
 
 
Farming Simulator 23 içerisinde bizlere geniş bir özgürlük sunulacak ve bu özgürlük kapsamında kendi çiftlik imparatorluğumuzu kurabilecek ve bu kapsamda istediğimiz her şeyi yapabileceğiz. Oyunda her bir oyuncu farklı farklı tecrübe elde edebilecek zira her bir oyuncu bu oyun içerisinde farklı bir noktaya gerçek odaklanabilecek ve o noktadan ilerleyebilecek. Hasebiyle oyunda herkes farklı bir tecrübe elde ederek kendi çiftlik imparatorluğunu farklı halde büyütebilecek ve oyun içerisine iç edebilecek.
Bu şekil simülasyon oyunlarında üstte da bahsettiğim üzere hayli Çok ayrıntı bulunuyor. Münasebetiyle bu üretimde da bizleri ayrıntılı bir içerik bekliyor diyebilirim. Oyun içerisinde çiftliğimizin her bir ayrıntısını kendi elimizle şahsen Denetim edebiliyor bunun yanı Dizi çiftliği genişletebiliyor ve toprakları daha da verimli hale getirebiliyoruz. Natürel bunları yapmak için de kazandığımız paralarla birlikte Türlü alışverişler yapabiliyor ve bu alışverişlerle birlikte hem yeni tarım eserleri alabiliyor hem de yeni araçlarla birlikte kendi ekipmanlarımızı genişletebiliyoruz. Oyunda Yine kullanabileceğimiz ekipmanları geliştirebiliyor bu ekipmanları daha da Çok kullanabiliyor ve süratli bir formda büyümeye başlayabiliyoruz.
 
 
Oyun içerisinde bulunan her bir ayrıntı epey Ehemmiyet arz ediyor. Her bir ayrıntısı Biricik tek Denetim edebildiğimiz bu oyuna birinci etapta alışması tahminen de güç gelebiliyor lakin daha sonraki süreçte Ufak ayrıntılara Yargıç olduğunuz Vakit daha eğlenceli ve daha sürükleyici bir tecrübe elde ediyoruz diyebilirim. Serinin hayranları ve oyuncuları bu üretime göz atabilir hasebiyle oyun ay sonunda konsol oyuncularına sunulmaya hazırlanıyor.
Çiftçilik simülasyon oyna oyunu Farming Simulator 23, 3 Mayıs tarihinde Switch konsoluna çıkış yapmaya hazırlanıyor. Konsol üzerinde oyunu istediğiniz üzere oynayabilecek ve bu sayede her bir noktadan bu oyunu deneyimleyebileceksiniz. Bu konsolun artısı sizin de bildiğiniz üzere ister seyahatlerinizde isterseniz de uzanarak istediğiniz biçimde Çeşitli oyunları deneyimleyebiliyor ve bu sayede dilediğiniz  yerden oyunlara erişme imkanınız bulunabiliyor. Münasebetiyle bu biçim oyunlardan hoşlanıyorsanız bu yapama bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz. Oyunu Switch konsol fiyatı ise 44.99 dolar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir