Marvel’s Midnight Suns için Oyunun Bir Bölgesini Tanıtan Yeni Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
Bir müddettir geliştirilme kademesinde olan sıra tabanlı taktik rol yapma oyunu Marvel’s Midnight Suns için yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Yayınlanan nihayet fragman oyunun manastır kısmını tanıtıyor. Yayıncı 2K ve geliştirici Firaxis tarafından biz oyun severlere sunulacak olan Marvel temalı taktik oyunu 2 Aralık’ta çıkış yapacak.
 
Sıra tabanlı taktik ve rol yapma oyunu yakında geliyor 
 
 
 
Marvel’s Midnight Suns, Marvel Evreni’nin karanlık yüzünde geçen yeni bir taktik rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde Iron Man, Wolverine, Ghost Rider ve Blade üzere ikonik kahramanlarla yer alacak. Bu kahramanlar ile grup kurabilecek ve onlarla Birlikte düşmanlara karşı gelebileceksiniz.
 
Marvel’s Midnight Suns, 2 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Akabinde PlayStation 4, Xbox One ve Switch için daha sonraki bir tarihte yayınlanacak. 
 
Marvel’s Midnight Suns – Welcome to the Abbey fragmanı
 
Marvel’s Midnight Suns yayınlanan nihayet fragmanda manastır bölgesi tanıtılıyor. arka planda öykünün anlatıldığı bu görüntüde kimi karakterler de yer alıyor. Karakterlerin yürüyüş ve koşu animasyonlarının da bulunduğu bu fragman oyun hakkında bizlere Türlü ipuçları veriyor.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir