Black Clover M: Rise of the Wizard King, Garena Tarafından Yayınlanacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak Black Clover Mobile olarak duyurulan taşınabilir oyun Black Clover Mobile: Rise of the Wizard King’in öbür bir yayıncısı Garena oldu. Dünya çapında belli pazarlara oyunu yayınlayacak olan Garena, Singapurlu bir oyun geliştiricisi ve fiyatsız çevrimiçi oyunların yayıncısı olarak karşımıza çıkıyor.
 
Black Clover M: Rise of the Wizard King ertelendi 
 
 
 
Daha Evvel 2022 yılı içerisinde çıkış yapması planlanan lakin yeni bir güncelleme ile 2023 yılının birinci yarısına ertelenen Black Clover M: Rise of the Wizard King, tüm dünyada iOS ve Android için çıkış yapacak ve oyun uygulama içi satın alım sistemine sahip olacak. Yayıncı Pearl Abyss ve geliştirici Vic Game (Garena belli pazarlara oyunu yayınlanacak – asıl yayıncı Vic Game) tarafından oyunculara sunulacak bu yeni oyun oynaması fiyatsız olacak.
 
Oyunun Temel kıssası insanlığın yok olma teması etrafında dönüyor. Bir iblis tarafından yok edilmenin eşiğine gelen insanlığın kurtuluşu bizim elimize veriliyor. Yok olmanın eşiğine gelen bu dünyanın temeli aslında bir büyüden ibaret. Büyü bu dünyadaki her şey. Rastgele bir büyü yeteneğine sahip olmayan Asta, arkadaşına bir gün Büyücü Kral olacağına dair Laf veriyor. İşte maceramız tam da burada başlıyor. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir