Aksiyon Oyunu Sword of the Vagrant Konsollara Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak Steam üzerinden The Vagrant olarak 13 Temmuz 2018’de PC için piyasaya sürülen metroidvania aksiyon macera oyunu Sword of the Vagrant, 30 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve Switch için çıkış yapacak. PlayStation 5 konsollarına ise 2023 yılı içerisinde gelecek.
 
Yayıncı Rainy Frog ve geliştirici O.T.K. Games tarafından konsol oyunculara sunulacak olan bu yapım iki boyutlu bir aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
 
Sword of the Vagrant yüksek aksiyon ve rol yapma öğeleri sunuyor
 
 
 
Mythrilia olarak bilinen bir fantezi dünyasında geçen oyunda oyuncular, ailesi ile tekrar bir ortaya gelme gayesiyle kayıp babasının araştırmalarının yolundan giden gezgin savaşçı Vivian the Vagrant karakterinin rolünü üstleniyor.
 
Oyun elle çizilmiş grafikler ve animasyonlu karakterleri, kusursuz hardcore aksiyonu, 70’ten Çok tehlikeli ve ölümcül canavarı, 10’dan Çok boss’u – işvereni, keşfedilecek ve toplanabilecek Fazla sayıda silahı, zırhı, eşyayı, craft sistemini ve daha fazlasını bünyesinden barındırıyor. 
 
Oyun şu anda Steam platformunda 45,00 TL’den satılıyor. 
 
– Steam sayfası
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir