Street Fighter 6’nın Dinamik Kontrollerini Gösteren Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6 için yeni fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan bu nihayet fragman oyunun dinamik denetimlerini bizlere sunuyor. 
 
Fragmanda belirtilen dinamik Denetim çeşidi sırf Fighting Ground’da yer Meydan belli modlarda kullanılabiliyor. Otomatik atak dışında farklı atak seçeneklerinin de oyunculara sunulması planlanıyor. 
 
Dövüş serisinin yeni oyunu 2023’te geliyor 
 
 
 
İlk yayınlandığı Vakit 18 karakterin yer alacağı Street Fighter 6 içerisinde Luke, Jamie, Manon, Kimberly, Marisa, Lily, JP, Heyet, Dee Jay, Cammy, Ryu, E. Honda, Blanka, Guile, Ken , Chun-Li, Zangief ve Dhalsim bulunacak. Street Fighter 6 üzerinde oyun dizayncısı olarak Bayonetta imalcisi ve Bayonetta 2 direktörü Yusuke Hashimoto yer alıyor.
 
Street Fighter 6, evvelki oyunların Temel modlarını (Arcade Modu, çevrimiçi maçlar, Eğitim Modu, Lokal savaşlar ve daha fazlası) Fighting Ground tecrübesiyle birleştirecek. Ryu ve Chun-Li üzere ikonik Savaşçıları bünyesinde barındıracak.  
 
Street Fighter 6, 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir