Mart ayının ikinci haftasında çıkış yapacak PC oyunları #2

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 28, 2023 Yorum Yok

 
Bu liste Mart ayının ikinci haftasında çıkış yapacak PC oyunlarının devamı niteliğinde. Listenin çok uzun olmaması için belirli kesimlere böldük. Şu anne kadar yayınlanmış bahis linklerini aşağıdan bulabilirsiniz:
 
– Mart ayının birinci haftası çıkış yapacak PC oyunları: 1-7 Mart 2023
– Mart ayının ikinci haftasında çıkış yapacak PC oyunları #1
 
İşte Mart ayının ikinci haftası çıkış yapacak oyunların ikinci kısmı
 
 
– DC’s Justice League: Cosmic Chaos (10 Mart: aksiyon macera rol yapma)
 
 
PHL Collective tarafından geliştirilen ve Outright Games Ltd. tarafından yayınlanacak olan aksiyon rol yapma macera oyunu DC’s Justice League: Cosmic Chaos, 10 Mart tarihinde biz oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Çizgi sinema üslubu grafikleri ile ön plana çıkan ve birçok DC kahramanını bünyesinde barındıran bu aksiyon macera oyununda Yine düşmanlara ve kötülüklere karşı gelmek için Aka bir maceraya atılacağız. Elimize aldığımız karakterlerle birlikte onların özelliklerinden ve marifetlerinden yararlanarak kötülüklere karşı gelmeye çalışacağız.
Daha Fazla taşınabilir üslupta bir yapıya benzeyen fakat PC platformuna çıkış yapacak olan bu oyun içerisinde DC kozmosunun berbatları, DC cihanın kahramanları ve dünya yapısı bulunuyor. Bu oyun içerisinde Wonder Woman, Superman ve Batman olarak oynayabiliyoruz ve bu üç karakterin de kendine has özelliklerine düşmanlara karşı kullanabiliyoruz. Her üç ki karakterin de farklı özellikleri yer aldığı bu üretim içerisinde düşmanlara karşı hareketler yapabiliyor, onların üzerlerine lazerler atabiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz. Aksiyon ve dövüş sistemi sayesinde kötülüklere karşı gelebiliyor ve onları çarçabuk alt edebiliyoruz.
 
 
Kötülüğün kol gezdiği bu DC cihanında üç  kahraman olarak yola çıkıyor ve Çeşitli misyonları tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde zorluk ögesi kolaydan zora hakikat ilerliyor, en başta oyun bizlere oyun öğretmek gayesiyle kolay geliyor daha sonra bu zorluk daha da artış gösteriyor. Münasebetiyle her oyunda olduğu üzere bu oyunda da zorluk sistemi kolaydan üste hakikat ilerliyor.
Oyun içerisinde alacağımız birçok şiddetli vazife, bu kuvvetli vazifeler sonrasında elde edeceğimiz Türlü mükafatlar ve daha fazlası yer alıyor. Dilediğimiz hareketleri yapabileceğimiz ve bir bölgede kötülüklere karşı savaştığımız esnada istediğimiz hareketleri sergileyeceğimiz bu üretimde her üç karakterin de farklı farklı özellikleri ve marifetleri bulunuyor. Bu özellikleri ve marifetleri kullanarak düşmanlara karşı daha tesirli bir biçimde savaşabiliyoruz. Oyuncular öncelikle bu üç kahramandan birini seçebiliyor ve bu kahramanların özelliklerinden faydalanabiliyor. İsterseniz Wonder Woman’ı alarak üstten aşağı yanlışsız süzülebilir isterseniz de Süperman’i alarak gökyüzüne hakikat uçabilirsiniz. Bu seçim büsbütün sizlere ilişkin.
 
 
Tek oyunculu bir yapıya sahip bu oyunda arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz eşli oyun modu da bulunuyor. Bu mod sayesinde arkadaşınızı yanınıza alabiliyor ve onunla birlikte kötülükleri alt etmeye çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde yanınıza çağırdığınız arkadaşınız diğer karakteri siz ise anne karakteri Denetim ediyorsunuz. Hasebiyle ikiniz birlikte ilerleyerek Çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyor ve sizlere verilen vazifesi ve misyonları yerine getirmeye çalışıyorsunuz.
Bu stil üretimleri arkadaşlarla birlikte oynamak Natürel ki daha eğlenceli bir tecrübesi bizlere aktarıyor. Hasebiyle şiddetli kısımlarda arkadaşlarından anlık olarak yardım istemek, yanınızda o gücü bulundurmak, kötülüklere karşı daha tesirli olmak, onlara karşı daha stratejik ve planlı bir halde davranmak, daha eğlenceli bir tecrübe sunabiliyor.
 
 
Oyun içerisinde arkadaşınızla birlikte oynamak Doğal ki daha zevkli bir tecrübe sunuyor. Zira kötülüklere karşı birlikte plan yapmak, strateji kurmak  ve onlara karşı atak yapmak daha zevkli olabiliyor.
Arkadaşınızla birlikte oynamak için Mahallî eşli moduna giriş yapmanız gerekiyor. Oyun içerisinde rastgele bir çevrimiçi eşli oyun yahut çevrimiçi oyun modu bulunmuyor. Hasebiyle oyun yalnızca Lokal modu destekliyor. Haliyle arkadaşınız fizikî olarak yanınızda bulunmak zorunda ve bölünmüş ekranda iki karakterle birlikte ilerleyebilirsiniz. Bölünmüş ekranda bir arkadaşınız öteki karakteri siz de o Ira haricinde kalan karakteri seçerek ilerliyorsunuz ve bölgeyi kötülüklerden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Bunun yanı Dizi birçok misyonu yerine getirerek de Çeşitli mükafatların sahibi olabiliyorsunuz.
 
 
DC’s Justice League: Cosmic Chaos içerisinde Alışılmış ki şiddetli vazifeler de bizleri bekliyor olacak. Bu tehlikeli zorluklarda ilerleyerek vazifeleri yerine getirmeye çalışıyor, aksiyon ve macera sisteminin sunduğu özellikleri kullanabiliyor ve her üç karakterin de özelliklerinden faydalanabiliyoruz. Aksiyon ve macera ögelerinin yanı Dizi bu imali içerisinde Çeşitli bulmacalar da bulunuyor. Bu bulmacaları da çözmemiz gerekiyor. Münasebetiyle oyun içerisinde yer Meydan bu bulmacaları çözerek hikaye konusunda ilerliyor ve kötülükleri alt etme konusunda da ilerleme katedebiliyoruz.
Kostüm özelleştirmesi ve daha fazlası yer alıyor
Üç karakterin ve kahramanın yer aldığı bu üretimde rol yapma ögelerde bulunuyor. Rol yapma ögeleri ortasında kahraman özelleştirme, Çeşitli mükafatların sahibi olma, Ira geliştirme ve daha fazlası yer alıyor. Oyun içerisinde farklı farklı formlarda Çeşitli kostümler elde edebiliyor ve bu görünümleri elde ederek istediğimiz biçimde ilerleyebiliyoruz. Yani her bir oyuncu farklı kostümler giyerek karakterini özelleştirebiliyor ve görünümünü güzelleştirebiliyor. Münasebetiyle bu üslup kostüm özelleştirmeleri de oyun içerisinde yer alıyor.
 
 
Kostüm özelleştirmelerinin yanı Dizi oyun içerisinde bir de Yetenek geliştirme sistemi bulunuyor. Bu Özel geliştirmeler sayesinde kahramanımız daha gelişmiş marifetlere ve yeteneklere sahip oluyor. Böylelikle düşmanların hakkından  daha tesirli bir formda gelebiliyoruz. Düşmanları hazırlıksız yakalayarak onların üzerine Daimi olarak Yetenek kullanmak basitçe alt etmemizi sağlıyor. Münasebetiyle yetenekleri ve Özel geliştirmeleri her Vakit kullanmamız ve geliştirmemiz gerekiyor.
Kostüm özelleştirmelerinin ve Özel güçlendirmelerinin yanı Dizi oyun içerisinde bir de Türlü sırlar bulunuyor. Bu sırları her bölgede aslında bulabiliyoruz. Yani gizli yerler dediğimiz kısımlar oluyor. Bu kısımlarda etrafı araştırarak Çeşitli sırları açığa çıkarabiliyoruz, gizli yerlerde ilerlediğimiz ve buraları keşfettiğimiz sürece Çeşitli gizemleri çözebiliyor ve karşılığında da Türlü mükafatlar alabiliyoruz.
 
 
Hem tekli hem de eşli oyun modu içerisinde oynayabileceğimiz bu kahraman aksiyon macera rol yapma oyununda etrafı keşfedebiliyor, Çeşitli sırları açığa çıkarabiliyor, bu kozmosa Yargıç olmuş berbatlığı alt etmeye çalışıyor, Çeşitli zorluklarda misyonları tamamlamaya çalışıyor, etraftan bulduğumuz mükafatlar aracılığıyla kostümlerimizi ve marifetlerimizi özelleştirebiliyor ve güçlendirebiliyoruz. Bunun yanı Dizi üç  karakteri alarak buraların hakimi pozisyonuna gelmeye çalışıyoruz.
Çeşitli bulmacaları çözebileceğimiz bu üretim içerisinde anne misyonların haricinde bir de Yan misyonlar bulunuyor. Oyun içerisinde toplamda üç Ira bulunuyor, bu üç Ira ortasında Superman, Batman ve Wonder Woman yer alıyor. Bu üç karakterin de Türlü özelliklerinden faydalanabiliyor ve yararlanabiliyoruz. Münasebetiyle bu biçim misyonlarda üç kahramandan birini seçebiliyor ve dilediğimiz hareketleri yapabiliyoruz.
 
 
Batman karakterinden Natürel ki küçük bir bahsedecek olursak onun batarangından, üstten aşağı yanlışsız süzülmesinden ve klasik kuvvetli yumruk ve tekmelerinden faydalanabileceğiz. Oyun içerisinde her bir karakterin üstte da bahsettiğim üzere farklı farklı özellikleri ve hünerleri bulunacak. Her birini kullanmak büsbütün sizin seçiminizle gerçekleşecek. Hangi karakterden hoşlanıyorsanız ve hangi karakteri kullanmak istiyorsanız o karakteri üzerine ağırlaşabilir, onun kostümünü özelleştirebilir, yeteneklerini geliştirebilir ve düşmanlara karşı daha tesirli bir biçimde savaştırabilirsiniz. Münasebetiyle oyun içerisinde bu biçim bir özgürlük bizlere sunulmuş durumda.
Oyunun grafiklerine bakacak olursak birazcık değil Bayağı bir çizgi üslubunda karşımıza çıkıyor. Daha Fazla üstte da bahsettiğim üzere üstten görünümlü taşınabilir aksiyon oyunlarına benzeri halde karşımıza çıkıyor. 10 Mart tarihinde biz oyuncular için yayınlanacak olan bu üretim bakalım bizlere ne üzere bir tecrübe sunacak. Daima Birlikte göreceğiz.
 
 
Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda. Dilerseniz İstek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz. Böylelikle çıkış yaptığından haberdar olabilir ve oyunu birinci elden deneyimleme talihi elde edebilirsiniz. Bu üslup aksiyon macera rol yapma oyunlarından hoşlanıyorsanız bu imale bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz diyebilirim.
 
– Volley Pals (9 Mart: Fazla oyunculu, spor)
 
 
NAISU tarafından geliştirilen ve tıpkı grup tarafından yayınlanacak olan Fazla oyunculu spor arcade oyunu Volley Pals, 9 Mart tarihinde geliyor. Renkli ve çizgi şekli grafikleri ile karşımıza çıkacak olan bu Fazla oyunculu spor oyunu içerisinde farklı farklı maceralara atılacak, farklı biçimde spor ögelerini deneyimleyecek ve daha fazlasını yapabileceğiz. Farklı farklı mekaniklerin yer aldığı ve farklı bir tecrübe elde edeceğiz bu oyun içerisinde kuralları değiştirme mekaniğinden Ira seçimine kadar birçok farklı şekilde içerik bulunuyor. Parti tipini bizlere sunan bu oyun içerisinde toplamda dört oyuncuya kadar takviye sunuluyor yani oyunu en Çok dört arkadaşımızla birlikte oynayabiliyoruz.
Dört oyuncuya kadar Fazla oyunculu bir biçimde oynayabileceğimiz bu spor aracde oyununda çizgi sinema grafikleri ön plana çıkıyor. Temel gayemizin voleybol olduğu bu üretim içerisinde eğlenceli vakit geçirmek için bulunuyoruz. Oyun içerisinde rastgele bir gerilim ögesi vesaire yer almıyor. Münasebetiyle ardımıza yaslanarak bu eğlenceli voleybol tecrübesinin tadını çıkarmaya çalışıyoruz.
 
 
Basitleştirilmiş denetimlere sahip olan bu üretim Derhal derhal her oyuncuya hitap ediyor ve bizlere eğlenceli bir voleybol tecrübesi sunmaya çalışıyor. Dört bireye kadar Fazla oyunculu bir formda oynayabileceğimiz bu oyunda arkadaşlarımızla tıpkı bilgisayardan oynayabiliyoruz. Oyun içerisinde çevrimiçi Fazla oyunculu bir mod bulunmuyor. Hasebiyle Fazla oyunculudan kastım Mahallî Fazla oyunculu mod. Yani oyundaki dört şahıs fizikî olarak yanınızda bulunacak. Bu arkadaşlarla birlikte Mahallî Fazla oyunculu olarak oynayabiliyorsunuz.
Parti çeşidini bizlere sunan bu üretim içerisinde farklı farklı oyun mekanikleri de bulunuyor. Bu voleybol sporunu Temel Meydan bu imal içerisinde bizlere kısım bölüm içerikler sunuluyor ve her kısımda farklı temalar ve mekanikler yer alıyor. Bu da oyunun çeşitliliği ve özellikleri bakımından bizlere çok hoş bir tecrübe sunuyor diyebilirim. Oyunun bu kadar Türlü ögeleri bünyesinde barındırması oyunculara zevkli anlar yaşatabilir.
 
 
Farklı mekaniklere ve yapılara sahip kısım bölüm ilerleyeceğimiz bu arcade usulü voleybol sporu oyununda yanımızdaki arkadaşlarımızla birlikte eğlenmek için Aka bir maceraya atılıyoruz. Oyun içerisinde rastgele bir aksiyon yahut rol yapma ögesi bulunmuyor. Münasebetiyle yalnızca cümbüş maksatlı bir arcade içeriği yer alıyor. Çağdaş bir yapıya sahip aracde şekli bu oyun içerisinde farklı temalar, farklı zorluklarda kısımlar ve daha fazlası yer alıyor. Oyun içerisinde kendi alanımızı ve kendi kurallarımızı oluşturabileceğimiz kısımlarda bulunuyor.
Kendi kurallarımızı oluşturacağımız Çeşitli kısımlar nitekim de daha zevkli bir tecrübe sunuyor. Zira oyun içerisinde seçtiğimiz bu kurallar karşıdaki oyuncuyu zora sokabilir ve ortamı daha da eğlenceli hale getirebilir. Münasebetiyle kuralları ve alanımızı oluşturabileceğimiz bu mekanik sayesinde çok zevkli anlar yaşayabiliriz.
 
 
Her kısımda farklı mekanikleri bünyesinde barındıran ve dört bireye kadar dayanak sunan bu Çağdaş aracde şekli voleybol oyununda Türlü özgürlükler de bizleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde voleybol oynarken karşı kadronun alanına zıplayabiliyor, servisi kullanmadan Evvel onlara müdahale edebiliyor ve karşı gruba sinirlendirebiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz. Oyunda bu şekil kuralları aşabileceğimiz ve karşı tarafı çıldırtabileceğimiz Türlü mekanikler ve seçimler de bulunuyor diyebilirim. Hasebiyle bu da pek zevkli bir oyun tecrübesini bizlere aktarıyor.
Bunun dışında Tekrar karşı taraftaki oyuncuları hudut etmek ve oyunu kazanmak için direğin yüksekliği ile oynayabiliyoruz. Bu yükseklik sayesinde filelerin aşağı üste inmesini sağlayabiliyor ve tam servis atacakken yanlış bir biçimde atmalarını sağlayabiliyoruz ve sayıyı kazanabiliyoruz. Farklı farklı kuralları çiğneyebileceğimiz ve farklı şeyler yapabileceğimiz bu voleybol oyununda kazanmak için her yol mübahtır diyebilirim.
 
 
Geleneksel ve standart voleybol oyunlarından farklı olarak bizlere sunulacak olan bu oyunda teke Biricik çabalara katılabiliyor, bunun yanı Dizi teğe karşı iki çabalara katılabiliyor ek olarak da 2’ye 2 oyun modunu deneyimleyebiliyoruz. Bunların seçimi büsbütün yanınızdaki arkadaşların sayısına bağlı olarak değişebiliyor ve sizin tercihinize nazaran değişkenlik gösteriyor. Bu seçim büsbütün size ilişkin lakin 2v2 oyun modu biz oyuncular tarafından daha Fazla tercih edilecek üzere.
Kuralları çiğneyeceğimiz ve yeni kurallar ekleyeceğimiz bu voleybol oyununda her kısımda farklı mekanikler, temalar ve ögeler bulunuyor. Çizgi grafikleri ile ve renkli usulde sanat tarzı ile dikkat çeken bu oyun içerisinde farklı karakterleri alabiliyor ve bunlarla birlikte alana bir dalış yapabiliyoruz. İki boyutlu bu grafikler sayesinde de eğlenceli bir aracde tecrübesi elde edebiliyoruz.
 
 
Oyun içerisinde elbette her oyunda olduğu üzere mekaniklere alışmak için bir müddet geçmesi gerekiyor. Mekaniklere alıştıktan sonra oyun bizlere daha zevkli ve daha kolay bir tecrübe sunuyor diyebilirim. Oyunda farklı üslupta temalar, mekanikler ve oyuncuları eğlendirecek içerikler bulunuyor, mesela oyun içerisinde voleybola başlamadan Evvel taş kağıt makas yaparak kuralları biz belirleyebiliyor ve oyunu kurallarına Yargıç olabiliyoruz. Olağan kurallara kendi lehimize nazaran verebiliyoruz.
Oyunu oynarken elbette arka planın boş olmaması lazım. Bu boşluk Türlü müziklerle dolduruluyor. Oyun içerisinde yer Meydan müzikler oyunu oynamak için bizlere daha Çok gaz veriyor ve bunun yanı Dizi bizleri oyuna daha Çok iç ediyor diyebilirim. Özgün ve çizgi biçimi grafiklere ve karakterlere sahip bu imal içerisinde istediğimiz karakteri seçebiliyor, atılacağımız bu voleybol alanında direğin yüksekliği ile oynayabiliyor, kuralları belirleyebileceğimiz Türlü kısım dayanağıyla birlikte kuralları lehimize çevirebiliyor ve karşıdaki arkadaşımızı ya da rakibimize alt etmeye ve oyunu kazanmaya çalışıyoruz. Oyunun Temel emeli büsbütün bundan ibaret diyebilirim.
 
 
Oyunda Alışılmış ki geliştirici grubun tasarladığı kısımlar haricinde kendi kurallarımızı ve Türlü kombinasyonları kurabileceğimiz özelleştirilmiş bir kısım de yer alacak. Bu kısımda üstte da bahsettiğin üzere kendi kurallarımızı istediğimiz halde koyabileceğiz ve karşıdaki rakibi büsbütün gıcık ve hudut etme yoluna gidebileceğiz. Oyun içerisinde olağan voleybol tecrübesi haricinde bizlere kaotik ve eğlenceli bir voleybol tecrübesi sunulacak diyebilirim.
Bu şekil aracde üslubu voleybol oyunlarından hoşlanıyorsanız ve biraz da nostalji yaşamak istiyorsanız bu imale bir Talih verebilirsiniz. Bu oyun evvelki devirlerde oynadığımız atari oyunlarına benziyor. Bu atariler de bilirseniz bu biçimde grafikler ve oynanış mekanikleri bulunuyordu. Artık ise Çağdaş stilde bir atari tecrübesi yaşamak bu oyunla birlikte gerçekleşiyor diyebilirim. Olağan oyunun Temel hedefi voleybol oynamak ve bu voleybol sporunu icra etmek. Hasebiyle Şayet voleybol oynamak istiyorsanız bu imale bir bakabilirsiniz.
 
Oyun 9 Mart tarihinde erken erişim sürümü olarak çıkış yapacak, birinci etapta tam sürüm olarak çıkış yapmayacak. Erken erişim süreci içerisinde oyun Daimi olarak geliştirilecek ve yeni mekanikler ve özellikler iç edilecek. Erken erişimin ne Vakit sona ereceği ve tam sürüme ne Vakit geçileceği şimdi belirli değil. Hasebiyle yaklaşık olarak en az 6-7 ay bu sürecin olması bekleniyor. Erken erişim sürümü içerisinde geliştirici grup Geri bildirimlerin önemseneceğini belirtiyor. Geri bildirimler sayesinde de oyun içerisindeki eksiklikler ve yanılgılar giderilecek ve bunun yanı Dizi yeni mekanikler ve kısımlar de eklenebilecek.
 
Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda. Dilerseniz Steam sayfasından İstek listenize ekleyebilir ve oyunun çıktığı gün haberdar olabilirsiniz. Öte yandan oyun iki farklı lisanı destekliyor. Sevindirici bir biçimde desteklediği lisanlar ortasında yalnızca İngilizce ve Türkçe yer alıyor.
 
– Chippy & Noppo (9 Mart: platform, bulmaca, eğlence)
 
 
Peakvox, O-TWO tarafından geliştirilen ve O-TWO tarafından yayınlanacak olan lego biçimi platform, bulmaca, cümbüş oyunu Chippy & Noppo, 9 Mart tarihinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. İki farklı karakterin yer aldığı bu bulmaca platform oyunu içerisinde Türlü cinste legolar ve yapılacak bir ton Amel bulunuyor. Oyun içerisinde bir fabrika içerisinde yer alıyoruz ve burada bu iki karakterin denetimi ele alarak bizlere verilen ve belirtilen formları legolarla birlikte yapmaya çalışıyoruz. Elimize alabildiğimiz bu Lego modülleri ile Bir arada Türlü tıpta birleştirmeler yapabiliyor ve bunlarla birlikte yeni dizaynları kilidini açabiliyoruz.
Bu oyun içerisinde iki farklı Ira bulunuyor, bu karakterlerin her birinin birbirinden farklı özellikleri yer alıyor. mesela bir Ira uzun bir boya sahip münasebetiyle ulaşılamayan yerlere kolaylıkla ulaşabiliyor diğer bir Ira ise daha küçük bu türlü ve bu Ira de alçak yerlere daha kolay bir biçimde ulaşabiliyor. Hasebiyle iki Ira de birbirine tamamlıyor diyebilirim. Bu sayede iki karakteri de yanlışsız vakitlerde hakikat biçimlerde kullanabilirsiniz ve belirtilen misyonu kolay bir halde yapabilirsiniz.
 
 
Oyun içerisinde Türlü zamanlama gerektiren bulmaca öğeleri, bir yerden bir yere zıplayabileceğimiz platform ögeleri, birleştirebileceğimiz Çeşitli çeşitte kesimler ve daha fazlası yer alıyor. Oyunda bir fabrika içerisinde bulunuyoruz ve bu fabrikada Türlü renklerde kesimler bulunuyor. Bu kesimleri toplayarak Türlü biçimlerde işleyebiliyor ve bunlarla birlikte bizlere verilen modül vazifelerini yapmaya çalışıyoruz. Oyuna birinci kısımda başlarken bir ekranda ne yapmamız gerektiği konusunda bizlere bilgi veriliyor ve ekranda yapmamız gereken yapının görseli bulunuyor. Biz de buna nazaran kesimleri etraftan toplayarak yanlışsız bir biçimde yanlışsız yerlere yerleştirmeye çalışıyoruz ve ekranda yansıyan yapıyı modülleri birleştirerek yapmaya çalışıyoruz. Oyun içerisindeki Temel gayemiz büsbütün bundan ibaret diyebilirim.
Oyunu ister Biricik oyuncu ile isterseniz de Amel birliği modunda oynayabiliyor ve bir karakteri siz bir karakteri de arkadaşınız oynayabiliyor. Hasebiyle bu biçim oyunları iki şahıs ile oynamak daha eğlenceli ve daha zevkli olabiliyor. Bu yüzden arkadaşınızla birlikte konuşarak, koordineli bir formda kesimleri etraftan toplayabilir ve ekranda görülen yapıyı kolay bir biçimde yapmaya çalışabilirsiniz. Oyunda bu şekil yapılar olduğundan Dolayı arkadaşınız ile irtibata hakikat bir halde geçersiniz çarçabuk kısımları geçebilirsiniz.
 
 
Oyun içerisinde modülleri toplarken belirtilen yapıyı yapmaya çalışırken erişilemeyen kısımlar da olacak. Bu kısımlara erişmek için karakterlerin özelliklerinden yararlanmaya çalışacağız. mesela bir kesim yüksekte bir yerde bulunabilecek, bunu almak için uzun uzunluklu karakteri oraya yönlendirmeye çalışacağız. öbür bir kesim ise girilemeyecek kadar Ufak bir yerde olabilecek ve bu parçayı almak için de Ufak karakteri yönlendirmeye çalışacağız. Bu biçim bulmacalar ve kısımlar oyun içerisinde yer alacak.
Çeşitli biçimlerde oyuncaklar yapabildiğimiz sorunu içerisinde Amel birliği sahiden de Fazla Ehemmiyet arz edecek. Oyun içerisinde Fazla oyunculu mod ve Biricik oyunculu oynayabileceğiniz kısımlar bulunacak. Lakin ben size her Vakit Fazla oyuncu modu tavsiye ediyorum. Oyun içerisinde bu karakterlerle belirtilen oyuncakları yapabilecek ve bulunduğumuz fabrika içerisinde Türlü makinelerin çalışma formlarını öğrenebileceğiz.
 
 
Renkli karakterleriyle ve renkli bulmacalarıyla karşımıza çıkan bu oyun içerisinde çok eğlenceli bir tecrübe elde edebileceğiz. Oyunda iki karakterle birlikte atıldığımız bu bulmaca macerasında Çeşitli kısımlar de bulunacak. Bu kısımların her birinin farkı teması  ve farklı yapısı bulunacak. Bu kısımlarda işleyiş formları değişiklik gösterecek ve burada yapabileceğimiz farklı farklı oyuncaklar yer alacak. Bu oyuncakları yapmak için de etrafta Türlü kesimler toplamak zorunda kalacağız. Kesimlerin her birinin farklı yapısı ve farklı formları bulunacak. Onları hakikat bir formda yanlışsız vakitte ve hakikat yerde takmamız gerekecek.
Oyunda üstte da bahsettiğim üzere ulaşılamayan kesimler olacak ve bunlara ulaşmak için karakterlerin özelliklerden yararlanabileceğiz. Oyun içerisinde bir fabrikada bulunacağız, bu fabrikada aslında bir Amele olarak çalışacağız ve Amele olarak çalışacağımız bu fabrikada vazifemizi en düzgün formda yerine getirmeye çalışacağız.
 
 
İster Biricik oyunculu ister Fazla oyunculu olarak oynadığımız bu oyun içerisinde iki Ira ortasındaki uyum epeyce Ehemmiyet arz edecek. Farklı farklı fabrikalara geçiş yapabileceğiniz ve her fabrikanın farklı zorlukları olabileceği bu oyun içerisinde arka planda çalışan aygıtlar, makineler ve daha fazlası yer alacak. Bunların kullanımı bunların aşılması büsbütün bizim işimiz olacak.
Bu oyun içerisinde Tekrar etraftan modüller bulabilecek ve bu kesimlerin istersek rengini, formunu ve dizaynını değiştirebileceğiz. Bunları değiştirmek de büsbütün bizim işimiz olacak. Zira bizlere verilen vazifeler bunu gerektiriyor. Oyun içerisinde etrafa bulduğumuz modüllerle birlikte bizlere verilen vazifesi yapmaya çalışacağız. Bunları birleştirecek ve bir ortaya getirmeye çalışacağız.
 
 
Oyunda farklı farklı oyuncaklar inşa edeceğiz. mesela bir kısımda bir otomobil modeli inşa edecek öteki kısımda ise bir yapı modeli inşa etmeye çalışacağız. Buralarda Türlü yapılar inşa etmeye çalışacak ve bu legoları bir ortaya getirmeye başlayacağız.
Parçaların rengini ve formunu değiştirebileceğimiz bulmaca oyunu içerisinde farklı farklı fabrikalara ilerleyecek ve bu fabrikalarda verilen misyonları yerine getirmeye çalışacağız. Oyun içerisinde yüksek yerlere tırmanabileceğiz, hakikat vakitte yanlışsız anda bir yerden bir yere gerçek atlayabileceğiz, montaj yapmak için Türlü makinelerin etrafından dolaşabileceğiz ve bizlere verilen misyonu yapmaya çalışacağız. Her kısımda farklı farklı mekanikler ve farklı farklı işleyiş halleri yer alacak.
Oyun içerisinde misyonları yerine getirerek farklı kısımlara geçiş yapacak, burada yeni fabrikalara hakikat adım atacağı. Bu fabrikalar kuruldukları yere nazaran farklı özellikleri bizlere sunacak. mesela ormandaki bir fabrikadan denizdeki bir fabrikaya gerçek Çeşitli hallerde yapılar bizlerin karşısına çıkacak. Bunların özelliklerinden yararlanmak için ve zorluklarını aşmak için de oyun içerisinde yer Meydan karakterleri uyumlu bir biçimde  kontrol etmek gerekecek.
 
 
Bulmacaların çokça yer aldığın platform macera oyunu severler bu üretime bir göz atabilir. Oyun 9 Mart tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şu anda fiyatı aşikâr değil. Oyunu isterseniz Steam üzerinden İstek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün mail adresinize bir bildirim alabilirsiniz. Bu sayede oyunun çıktığından haberdar olabilir ve oyunu satın alıp belirli bir süre deneyebilirsiniz. Şayet oyunu sevmediyseniz ve Steam üzerinde 2 saatin altında oynadıysanız oyunu Geri iade etme hakkınız Mevcut . Oyunun demo sürümü olmadığından bu yola başvurabilirsiniz.
Bağımsız bir geliştirici tarafından bizleri sunulacak bu oyun içerisinde beklentiyi elbette yüksek tutmamak gerekiyor. Oyunda Tekrar eğlencelik bir Bina bizlere sunuluyor. Bu yüzden arkadaşınızla birlikte girebilir ve kısa müddette eğlenceli bir yapının içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Hasebiyle oyunda Türlü bulmacalar yer alıyor ve bu bulmacaları büsbütün eğlenmek için çözmeye çalışıyorsunuz.
Oyun öbür yandan PC haricinde bir de Switch konsollarına geliyor. Switch konsollarına gelmesi ile birlikte oyunu isterseniz evinizden isterseniz de seyahatlerinizde dilediğiniz üzere oynayabilirsiniz ve Çeşitli bulmacaların çözülmesine Yardımcı olabilirsiniz. Bu biçim platform bulmaca oyunları Switch el konsolunda daha eğlenceli bir biçimde oynanabiliyor. Hasebiyle bu usul oyunları aslında Switch’te oynamanızı daha Fazla tavsiye edebilirim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir