oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İnceleme/Özel İnceleme
  4. »
  5. Manuganu 2 Oyunu Nedir?

Manuganu 2 Oyunu Nedir?

AlBayrak AlBayrak -
73 0
Manuganu 2 Oyunu Nedir?

Manuganu 2,oyunu tamamen Türk yapımı olup çok güzel ve yorum ve verimlilik alan bir yapıttır. Kurucusu Alper Sarıkaya tarafından geliştirilmiş olup, görselleriyle ve grafikleri ile müzikleriyle ve de atmosferi ile bizleri büyüleyecek ve nefesimizi kesecek enfes bir aksiyon oyundur. Serinin ikinci oyunu olarak gösterilen oyunumuzda sevimli karakterimiz maguna daha zorlu platformlar ve engeller arasından geçiyor, daha acımasız ve korkutucu bölüm sonu canavarları ile karşılaşıyor. Aksiyon diğer seriden de olduğu gibi bu oyunda da kaldığı yerden devam etmektedir.

Unity isimli oyun motorunu kullanarak ve tamamı 3d grafiklerle süslenmiş ve daha dikkat çekici aksiyon oyunu olan Manuganu 2. oyununda aksiyon dozunu daha da artırılmış bir şekilde ve karakterimize de yeni beceriler eklenmiş olarak karşımıza çıkmakta olduğunu söylemek mümkündür. Oyun boyunca karakterimizin karşınıza çıkacak olan engelleri tek bir seferde ortadan kaldırıp bölümü kolay ve seri geçemeyeceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak bu durum, oyunun çok zor ve sürekli başarısızlık olduğu anlamına gelmemektedir.

Manuganu 2 Oyunu Seviyeleri ve İçeriği Nedir?

Oyunumuz hem Türkçe hem de İngilizce dil seçenekleri ile karşımıza çıkması oyun kolaylığını anlamı ve özelliği taşımaktadır. Oyun 4 farklı harita ve platform da oynanmaktadır. Platform isimleri ise kanyon, uçurum, orman ve volkan olarak karşımıza çıkmaktadır. Her bölümde toplam olarak 10 adet seviye bulunuyor. 10. seviye karakterimizin zorlu Mod ve zorlu platformlardan geçerek bölüm sonu canavarı ile karşılaşacağı son seviyedir. Bu seviyeyi de başarılı şekilde tamamladığınızda ise karakterimizi en iyi arkadaşına kavuşturmuş olup yani oyunu bitirmiş oluyoruz. Oyu genel olarak her yaş aralığına hitap etmektedir. Oynar iken zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir