Macera Oyunu Tchia, 21 Mart tarihinde geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 25, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Kepler Interactive ve geliştirici Awaceb, Aleni dünya macera oyunu Tchia’nın 21 Mart’ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun ayrıyeten PlayStation Plus abonelik hizmetinde Extra ve Premium üyeler için var olacak.
 
Oyunun kozmetik içeren Oleti sürümü geliyor
 
 
 
Cat Quest, Flintlock: The Siege of Dawn, Sifu ve Scorn gibi Kepler Interactive oyunlarından ilham Meydan bir sıra kozmetik Eser geliyor. Tchia “Oleti” isimli sürüm birçok yeni kozmetik içeriğini oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Üçüncü Şahıs kamera nazar açısına sahip oyunda bu kozmetikleri direkt gözlemleyebileceğiz.
 
Tropik bir Aleni Dünyayı bizlere sunacak Tchia’da etrafı keşfedebilecek, zirvelere tırmanabilecek, tırmandığımız yerlerden aşağıya gerçek süzülebilecek, tekne ile sularda açılabilecek ve daha fazlasını yapabileceğiz.
 
Canlı bir dünyanın bizlere sunulmaya çalışıldığı oyun içerisinde etrafta Çeşitli hayvanlar bulunacak. Bu hayvanlar ile etkileşime geçerek onları yönetebileceğiz. Çeşitli oyun mekaniklerinin yer aldığı oyun şu anda Epic Games store üzerinde 278,10 TL’den satışta. Steam’de yalnızca İstek listesine ekleyebiliyorsunuz.
 
Tchia çıkış tarihi fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir