Baldur’s Gate III, 31 Ağustos’ta tam sürüm olarak geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 25, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Larian Studios, Baldur’s Gate III’ün daha Evvel duyurulan PC ve Mac sürümleriyle (Steam, GOG) birlikte PlayStation 5 için 31 Ağustos’ta çıkış yapacağını duyurdu. Bunun yanı Dizi yeni bir fragman yayınlandı. Larian tarafından yayınlanan fragmanda oyunculara yeni jenerasyon rol yapma oyununda daha Evvel görülmemiş düşmanlardan biri olan General Ketheric Thorm’a birinci nazar atıldı.
 
Yeni jenerasyon rol yapma oyunu Baldur’s Gate III birinci olarak 6 Ekim 2020’de PC için Erken Erişim sürüm olarak oyunculara sunuldu.
 
Hem Biricik oyunculu hem de çevrimiçi bir tecrübe sunuyor
 
 
 
Tek oyunculu ve çevrimiçi eşli oyun modlarını bünyesinde barındıran Baldur’s Gate III’te bölünmüş ekranda arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyoruz. PlayStation 5’te iki oyuncuya yahut dört oyuncuya kadar çevrimiçi olarak oynayabileceğimiz bu imal, PC’de klavye ve farenin yanı Dizi denetimci dayanağına de sahip.
 
Oyunun öte yandan birçok farklı sürümü bulunuyor. Standart sürüm haricinde Deluxe ve Collector sürümleri yer alıyor. Oyunu PC’de erken erişim sürümünden satın Meydan oyuncular Deluxe sürümüne otomatik olarak yükseltilecek. 
 
Oyun şu anda Steam’de 249,00 TL. 
 
Baldur’s Gate III çıkış tarihi fragmanı
 
 
 
General Ketheric Thorm fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir