Nintendo, E3 2023 etkinliğine katılmayacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 25, 2023 Yorum Yok

 
Normal kaidelerde her Yıl gerçekleştirilen E3 aktifliği bu Yıl fizikî olarak yapılacak. Bu Yıl düzenlenecek olan Faaliyet için firmalar genel olarak katılıp katılmayacağı bildiriyor ve ona nazaran planlamalarını yapıyor. Daha önce Sony, Microsoft ve Nintendo’nun bu aktifliğe katılmayacağını bildirildi (IGN raporuyla ortaya çıkmıştı) ancak artık Nintendo tarafından bir resmi İzah daha geldi.
 
Nintendo, E3 2023 aktifliğini es geçecek
 
 
  
Resmi olarak katılmayacaklarını lisana getiren Nintendo şu açıklamayı yaptı: “Herhangi bir aktifliğe katılıp katılmayacağımıza nazaran Çeşitli planlar yapıyoruz. Bu kapsamda her Vakit hayranlarımızla etkileşim kurmanın yollarını arıyoruz. Bu yılki E3 aktifliği planlarımıza uymadığı için katılmama kararı aldık. Lakin her Vakit ESA ve E3’ün kuvvetli bir destekçisi olduk ve olmaya da devam ediyoruz.” 
 
E3 2023 aktifliği 13-16 Haziran tarihleri ortasında Los Angeles Kongre Merkezi’nde yapılacak. Dijital etkinlikler ve canlı yayınlar ise 11 Haziran’da başlayacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir