Çok oyunculu korku oyunu Deceit 2 duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 25, 2023 Yorum Yok

 
World Makers takımı çevrimiçi Fazla oyunculu endişe temalı hayatta kalma oyunu Deceit’in devamı olan Deceit 2’yi duyurdu. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun bu Yıl içerisinde yayınlanması planlanıyor.
 
Devam oyunu, birinci oyunda olmayan birçok mekaniği bünyesinde barındıracak
 
 
 
Duyurulan devam oyununda birinci oyunda olmayan lakin istenilen yenilikler yer alacak. World Makers tarafından geliştirilen oyun bizlere endişe hayatta kalma tecrübesi sunacak. Dokuz yabancının yer aldığı oyun içerisinde bir yandan hayatta kalmaya çalışacak öbür yandan ise iblisleri alt etmeye başlayacağız.
 
Öte yandan birçok özelliği bünyesinde barındıracak oyun için Çeşitli açıklamalar yapıldı. Bu kapsamda takımın CEO’su James Thompson oyun hakkında şunları belirtti:
 
“Deceit 2, var topluluğumuzdan gelen Geri bildirimlere nazaran geliştiriliyor. Bu doğrultuda istenilen özellikler elden geçirilip oyuna iç ediliyor. Özgün Deceit’in oynanışını argümanlı bir halde genişletmeye çalışıyoruz.
 
PC oyuncuları şu anda Steam’de katiyen bu oyunu İstek listesine eklemeli. Oyun PC platformunun yanı Dizi bu Yıl PlayStation ve Xbox konsollarına da gelecek. Bu gelişmeyle birlikte birinci Defa konsol oyuncularına bu türlü bir tecrübe sunacağız.”
 
Deceit 2 İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir