Lies of P’nin Dövüş Sistemini Gösteren Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 16, 2023 Yorum Yok

 
Neowiz ve AMD Amel birliği kapsamında souls-like aksiyon rol yapma oyunu Lies of P için yeni bir oyun fragmanı yayınlandı. Yeni AMD ekran kartı Radeon RX 7900 RTX ile sunulan bu oynanış imajları içerisinde oyunun dövüş ve aksiyon sistemi yer alıyor. Fragmanda ek olarak dövüş sahneleri ve oyuncuların kıssada ilerlemek için alt etmek zorunda kalacağı işveren dövüşleri de bulunuyor.
 
Lies of P, tipi seven oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor
 
 
 
Neowiz tarafından geliştirilen Souls like aksiyon rol yapma oyunu  Lies of P, tipi seven oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Lies of P, klasik Pinokyo kıssasını karanlık bir formda yine canlandırmayı amaçlıyor. Oyunun geçtiği Krat isimli mecnunluk ve kana susamış Belde için 19. Yüzyıl sonları ve 20. Yüzyıl başlarında Avrupa’daki Belle Epoque devrinden esinlenilmiş.
 
Oyun direktörü Choi Ji-Won geçtiğimiz günlerde Lies of P’nin çıkış gününün yaklaştığını söylese de şimdi Kesin bir yayınlanma tarihi bulunmuyor. Yaklaşan souls-like aksiyon rol yapma oyunu bu Yıl içerisinde PlayStaion 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Oyun ayrıyeten birinci gün Game Pass hizmetine gelecek.
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir