Hogwarts Legacy Yeni Nesil Konsollarda 60 FPS’i Destekleyecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 16, 2023 Yorum Yok

 
Avalanche Software tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Games tarafından yayınlanacak olan Hogwarts Legacy’nin yeni nesil konsol özellikleri açıklandı. Bu doğrultuda oyun PlayStation 5 ve Xbox Series X|S konsollarında 60 fps’i destekleyecek. Oyunun konsol sürümlerinde aniden Çok grafik modu yer alacak.
 
Konsollarda da 60 FPS tecrübesi sunacak
 
 
Harry Potter cihanında geçen Aleni dünya rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, yeni jenerasyon konsollarda 60 fps tecrübesi sunacak. Konsol sürümlerinde apansızın Çok grafik modu yer alacak. Bu modlar ortasında Fidelity Modu ve Performans modu bulunacak. Fidelity Modu 30 fps bir oyun tecrübesini sunacak, performans modu ise daha yüksek kare suratını (60 fps) oyunculara aktaracak.
 
Portkey Games Support’un duyurusuna nazaran iki yeni jenerasyon konsol içerisinde VRR takviyesi yer alacak. VRR, Çağdaş bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor ve oyunlardan sinemalara kadar daha âlâ bir manzarayı bizlere aktarıyor. Lakin bu teknoloji her monitörde (veya TV)’de yer almıyor. Bunun için VRR takviyeli bir monitöre sahip olmanız gerekiyor.
 
Hogwarts Legacy, 10 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için akabinde 4 Nisan’da PlayStation 4 ve Xbox One için nihayet olarak da 25 Temmuz’da Switch konsolları için çıkış yapacak.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir