Friday The 13th: Killer Puzzle Lisans Engeline Takıldı: Oyun Tüm Platformlardan Kaldırılacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 16, 2023 Yorum Yok

 
Blue Wizard Digital tarafından geliştirilen ve 2018 yılı içerisinde yayınlanan oynaması fiyatsız kaygı temalı bulmaca macera oyunu Friday the 13th: Killer Puzzle, lisanslama problemleri ile karşı karşıya. Endişe serisi Friday The 13th içerisinde farklı bir yapıya ve yere sahip olan bu üretim lisans meseleleri nedeniyle 23 Ocak’ta desteklenen bütün platformlardan kaldırılacak.
 
Oyunu satın alanlar oynamaya devam edecek
 
 
 
23 Ocak’ta bütün platformlardan kaldırılması planlanan oyunun ardındaki geliştirici takım, oyunu satın Meydan ve uygulama içi satın alım yapan oyuncular için teminat veriyor. Bu doğrultuda grup oyunu satın Meydan oyuncuların oynamaya devam edebileceğini, uygulama içi satın alım yapanların da aldığı içeriğe erişim sağlayabileceğini bildiriyor. 
 
Friday the 13th: Killer Puzzle’da biz oyuncular kurbanlarımızı uzayın ücra köşeleri de iç olmak üzere pek Fazla yerde alt edebiliyoruz. Bir yandan kurbanları ararken diğer yandan da karşımıza çıkan Türlü bulmacaları çözmek zorunda kalıyoruz. Oyun içerisinde yeni silahların kilidini açabileceğimiz bir sistem yer alıyor ve 150’den Çok kısım bulunuyor. Bu oyunda ikonik katil Jason Voorhees rolüne bürünüyoruz.
 
– Steam sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir