Korku Oyunu White Day’in Devam Oyunu için Yeni Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 16, 2023 Yorum Yok

 
ROOTNSTUDIO tarafından oyunculara sunulacak olan ve White Day: A Labyrinth Named School’un devamı niteliğindeki White Day 2: The Flower That Tells Lies için üçüncü bir fragman yayınlandı. Birinci olarak 2001 yılında piyasaya sürülen White Day: A Labyrinth Named School’un devam oyunu tanıdık bir Okul ortamını, endişe ögelerini ve etkileşime geçebileceğimiz Türlü oyun içi öğelerini bizlere sunmaya hazırlanıyor.
 
Resmi devam oyunu geliyor
 
 
 
Hayatta kalma endişe oyunu White Day 2, bizlere birinci oyunda yer Meydan kıssanın devamını aktaracak ve yeni kaygı ögelerini içerisinde barındıracak. Birinci oyun ile aşikâr bir hayran kitlesini yakalayan üretimin ikinci oyununda daha Çok etkileşime girebileceğimiz kısımlar, daha düzgün grafikler – animasyonlar, keşif ögeleri ve daha fazlası yer alacak.
 
White Day’in devam oyunu White Day 2: The Flower That Tells Lies şu anda sadece PC (Steam) için geliştiriliyor. Konsol sürümleri ve diğer platformlar duyurulmadı. Oyunun diper yandan bir çıkış tarihi de açıklanmadı. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir